- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS IT-12M – Jednostka centralna systemu tÅ‚umaczeÅ„
5 368,90 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS IT-12M
Jednostka centralna systemu tłumaczeń
- 12 torów językowych (oryginalny oraz 11 tłumaczeń wykonywanych poprzez pulpity tłumaczy IT-12D)
- Wyjścia sygnałowe na gniazdach RCA
- Sygnalizacja zbyt szybkiego tempa wypowiedzi mówcy (slow-down)
- Możliwość nadania komunikatu lub sygnału alarmowego poprzez wszystkie wyjścia
- Diodowe wskaźniki statusu poszczególnych kanałów
- Dodatkowe wejście mikrofonowe z zasilaniem phantom +48V
- Wyjścia zasilające 12V DC dla nadajników bezprzewodowych (np. TG-10STX/1 marki JTS lub TXA-800ST marki Monacor)
- Montaż w racku 482mm (19″) za pomocÄ… doÅ‚. uchwytów
- Zasilanie: 230V˜/50Hz/90VA
- Wymiary: 423 x 52 x 220mm
- Waga: 2.6kg
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS IT-12M – Jednostka centralna systemu tÅ‚umaczeÅ„ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS IT-12M – Jednostka centralna systemu tÅ‚umaczeÅ„?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Jednostka centralna systemu tłumaczeń IT-12M to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS IT-12M – Jednostka centralna systemu tÅ‚umaczeÅ„ ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | jednostka centralna systemu tłumaczeń |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | 12 języków |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | – |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/90VA |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | 423 x 52 x 220mm |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 2.6 kg |
| Połączenia | microphone connection (comb. jack),12 V power supply connections for TG-10STX/1 |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.3 x 0.11 x 0.505 m |
| Waga brutto | 3.39 kg |
| Waga netto | 2.82 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754229417
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS IT-12M – Jednostka centralna systemu tÅ‚umaczeÅ„” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ADP-DAO-0X1 – Konwerter wyjÅ›ciowy AVIO Dante®/analog
1 464,78 zł
MONACOR RBT-10 – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 5Ω
1 499,00 zł
APART CM5EH + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 200m2
2 704,00 zł
MONACOR PA-6480 – 6-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono
5 092,15 zł
MONACOR KU-916T – Profesjonalny driver tubowy, odporny na warunki atmosf.
276,70 zł
TAGA Harmony TA-25MINI + Monacor MKS-26 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
513,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.