- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR IT-100TW – GÅ‚oÅ›nik tubowy, 2-drożny
1 217,65 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
IT-100TW
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki tubowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR IT-100TW
Tuba muzyczna IT-100TW firmy MONACOR jest doskonałym przykładem zastosowania głośnika tubowego o rozszerzonym zakresie przenoszonych częstotliwości. 2-drożna technologia z dynamicznym stożkowym głośnikiem nisko-średniotonowym i tubowym głośnikiem wysokotonowym oferuje wyraźnie lepszą jakość dźwięku głosu ludzkiego i instrumentów muzycznych która nie jest możliwa dla zwykłych głośników tubowych.Tuba muzyczna jest zawsze idealnym rozwiązaniem, gdy wymagana jest głośna i szczegółowa emisja komunikatów i muzyki.
Głośnik tubowy 2-drożny, odporny na warunki atmosf.
- Technika 100V, 4 odczepy mocy
- Odporny na silny strumień wody, IP66
- Szerokie pasmo przenoszenia, pełny bas nawet przy wysokich poziomach głośności
- 13cm gÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy i 25mm (1″) wysokotonowy gÅ‚oÅ›nik tubowy
- Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego
- Uchwyt montażowy i śruby ze stali nierdzewnej
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR IT-100TW – GÅ‚oÅ›nik tubowy, 2-drożny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR IT-100TW – GÅ‚oÅ›nik tubowy, 2-drożny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik tubowy, 2-drożny IT-100TW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR IT-100TW – GÅ‚oÅ›nik tubowy, 2-drożny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 30 W |
| Moc znamionowa RMS | 30/15/7.5/3.75 W |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 100-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | – |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | – |
| Rozmiar gÅ‚oÅ›nika | – |
| Skuteczność | 99 dB/W/m |
| Max SPL | 114 dB |
| Kąt promieniowania | pion. 110°/ poz. 60° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 110° |
| Kąt promieniowania w pionie | 60° |
| Cechy | 2-drożny |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor | szary |
| Sposób montażu | uchwyt montażowy |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -20 °C do +50 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 310 x 215 x 330Â mm |
| Szerokość | 310 mm |
| Wysokość | 215 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Waga | 4.42 kg |
| Wejścia | 4 odczepy mocy |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | odporny na warunki atmosf. |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.28 x 0.39 x 0.34 m |
| Waga brutto | 5.18 kg |
| Waga netto | 4.42 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754212747
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 30 |
| Rodzaj głośnika | tubowe |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR IT-100TW – GÅ‚oÅ›nik tubowy, 2-drożny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR GN-40XLR/SW – GÄ™sia szyja XLR, 500mm
175,90 zł
MONACOR MD-460 – SÅ‚uchawki stereo
193,68 zł
MONACOR PA-24ESP – Zasilacz awaryjny 24V
2 546,05 zł
MONACOR MSS-20/SW – Profesjonalny statyw muzyczny
298,84 zł
MONACOR ECM-10/WS – Mikrofony elektretowe, montażowe
276,70 zł
APART MP16+ MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 100m2
3 892,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.