- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR HDMR-1014K – Wzmacniacz sygnaÅ‚u HDMIâ„¢
149,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
HDMR-1014K
Kategorie: Monacor, Nagłośnienie instalacyjne, Optymalizacja sygnału
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR HDMR-1014K
Wzmacniacz sygnału HDMI™,
do łączenia 2 kabli HDMI™ oraz wzmacniania sygnału. Umożliwia bezstratną transmisję na odległość 30m (1080p) lub 20m (4K).
- Obsługa HDR2 x 19-pinowe gniazdo HDMI™
- Zasilanie (5V DC/300mA) z zasilacza z wyjściem USB (np. PSS-1005USB, wyposaż. dodatk.), w komplecie kabel USB
- Wymiary: 49 x 16 x 31mm
- Waga: 46g
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR HDMR-1014K – Wzmacniacz sygnaÅ‚u HDMIâ„¢ ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR HDMR-1014K – Wzmacniacz sygnaÅ‚u HDMIâ„¢?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzmacniacz sygnału HDMI™ HDMR-1014K to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR HDMR-1014K – Wzmacniacz sygnaÅ‚u HDMIâ„¢ ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | repeater |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | HDMIâ„¢ |
| Kolor | black |
| Materiał | metal housing |
| Przeznaczenie | signal amplification for cables of up to 30 m |
| Zasilanie | via optional power supply |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 49 x 16 x 31 mm |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 46 g |
| Połączenia | 2 x 19-pole HDMI™ jack |
| Inne cechy | UHD, 4K, HDR |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.08 x 0.04 x 0.105Â m |
| Waga brutto | 0.094 kg |
| Waga netto | 0.065 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754268157
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR HDMR-1014K – Wzmacniacz sygnaÅ‚u HDMIâ„¢” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR TF-1530 – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy PA, 400W, 8Ω
999,00 zł
MONACOR HSE-150/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
260,10 zł
IMG STAGELINE SKYROCK – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy
4 646,63 zł
MONACOR DMP-102 – Kompaktowy moduÅ‚ odtwarzacza MP3
492,50 zł
MONACOR FO-643LED – Reflektor sufitowy z czujnikiem ruchu
429,00 zł
Monacor SA-160BT + TAGA Harmony TOS-415 V.2 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 712,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.