- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS GM-5212SW – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off
498,10 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS GM-5212SW
Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off
- Charakterystyka superkardioidalna
- Doskonała jakość dźwięku i duża zrozumiałość mowy
- Niska podatność na sprzężenia akustyczne
- Cichy włącznik on/off
- Wysoka jakość wykonania
- Gęsia szyja zakończona 3-pinowym wtykiem XLR
- Wymagane zasilanie phantom z miksera lub z podstawy ST-5030 lub DMS-5
- W komplecie wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS GM-5212SW – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS GM-5212SW – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off GM-5212SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS GM-5212SW – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | gooseneck microphone |
| Wersja | LED |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioda |
| System | back electret |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 80-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 100 Ω |
| Czułość | 15.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | 74 dB |
| Max poziom dźwięku | 125 dB |
| Zasilanie | phantom 12-48V DC |
| Długość gęsiej szyi | 305 mm |
| Materiał obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 466 mm |
| Waga | 180 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, bal. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.495 x 0.091 x 0.059 m |
| Waga brutto | 0.33 kg |
| Waga netto | 0.18 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754419399
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS GM-5212SW – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem oraz włącznikiem on/off” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Melodika SBSW – Kabel subwooferowy SkyBlue
189,00 zł – 799,00 złZakres cen: od 189,00 zł do 799,00 zł
Wysokiej jakości kabel subwooferowy Melodika dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
PROCAB CLA711/5 3.5 mm Jack male stereo – 2 x RCA/Cinch male 5 meter
57,50 zł
Melodika MDPJ – Przedłużacz Jack 6.3mm
359,00 zł – 599,00 złZakres cen: od 359,00 zł do 599,00 zł
Profesjonalny przedłużacz Jack 6.3mm MDPJ przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Melodika MDPMJ – Przedłużacz Jack – Jack 3.5mm Stereo
139,00 zł – 499,00 złZakres cen: od 139,00 zł do 499,00 zł
Profesjonalny przedłużacz Jack - Jack 3.5mm MDPMJ przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR SPC-525CA – Kabel głośnikowy „ECONOMY QUALITY”, CCA, 2 x 2.5mm2, 100m
857,88 zł
MONACOR MLC-122/SW – Kabel mikrofonowy „HIGH QUALITY”, 2 x 0.24mm2, 100m
832,24 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.