- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS FGM-170T – Mikrofony na statywie podÅ‚ogowym
1 964,88 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS FGM-170T
Mikrofon na statywie podłogowym,
z ramieniem z włókna węglowego.
- Wysokiej jakoÅ›ci wkÅ‚adka pojemnoÅ›ciowa z bardzo cienkÄ…, pozÅ‚acanÄ… 1.25cm (½”) membranÄ…, o charakterystyce kardioidalnej oraz doskonaÅ‚ej jakoÅ›ci dźwiÄ™ku
- Włączany filtr dolnozaporowy (80Hz) oraz tłumik 10dB
- Bardzo lekkie ramię z włókna węglowego (1.46m), z miniaturową gęsią szyją
- Wersja z wysokim statywem, do aplikacji overhead
- AmortyzujÄ…ca wstrzÄ…sy, odlewana podstawa
- Wymienny uchwyt wkładki oraz wkładka (system plug-in z nakręcaną blokadą)
- W komplecie wiatrochron
- Dostarczane w 2 paczkach
SOUNDCHECK 05/2016
„Picks up everything. The very linear frequency response from 20 to 20,000 Hz with a slight emphasis placed on high frequencies at approx. 9,000 Hz and the cardioid characteristic make this microphone ideally suitable for picking up instruments and voices of choirs. These two are really innovative microphone solutions.”
tools4music 01/2019
„With the stereo set FGM-170T, it is even possible to create professional recordings of choral parts. The microphone floor stands are unobtrusive, convenient to set up, feature a secure stand and are easy to align.
The small diaphragm condenser microphone provides a transparent sound which is well-balanced and rich in detail, resulting in an authentic sound.”
The small diaphragm condenser microphone provides a transparent sound which is well-balanced and rich in detail, resulting in an authentic sound.”
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS FGM-170T – Mikrofony na statywie podÅ‚ogowym ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS FGM-170T – Mikrofony na statywie podÅ‚ogowym?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofony na statywie podłogowym FGM-170T to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS FGM-170T – Mikrofony na statywie podÅ‚ogowym ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon na statywie podłogowym |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | pojemnościowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 100 Ω |
| Czułość | 15.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 140 dB |
| Zasilanie | 48V DC, phantom |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 1.46m (ramiÄ™) 1.6m (statyw) |
| Waga | 3.4 kg |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | 3-pinowy wtyk XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.29 x 0.18 x 1.53 m |
| Waga brutto | 5 kg |
| Waga netto | 3.404 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754248036
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS FGM-170T – Mikrofony na statywie podÅ‚ogowym” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AUDAC CMX230 Mikrofon kierunkowy typu shotgun
787,38 zł
Ecler eMCN2 – mikrofon pojemnoÅ›ciowy na gÄ™siej szyi
Zapytaj o cenÄ™
Dexon PA 120 – Mikrofon 6-strefowy do JPA 6240 i JPA 6120
1 090,00 zł
JTS E-7HHSETD/5 – Podwójny wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego UHF PLL
2 546,05 zł
JTS CM-502 – Mikrofony odsÅ‚uchowe
442,75 zł
Dexon – HM 40 – mikrofon nagÅ‚owny elekretowy
179,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.