- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω
260,10 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR EX-1W
Wzbudnik audio, 5WRMS, 8Ω
Oferuje możliwość odtwarzania muzyki i głosu za pomocą różnych powierzchni. Po przykręceniu do drzwi, półki, stołu, ścianki działowej, czy paneli sufitowych, zmieniają je w membranę głośnikową.
- Zależnie od rodzaju powierzchni, pozwala na uzyskanie szerokiego pasma dźwięku oraz dużej głośności
- Doskonała jakość dźwięku
- Solidna, odporna na warunki atmosf. obudowa (IP66) pozwala na stosowanie na zewnÄ…trz
- Do zastosowań na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, np. na drzwiach, półkach, szklanych panelach itp.
- W komplecie podkładka samoprzylepna 3M
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wzbudnik audio, 5W, 8Ω EX-1W to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | zależnie od instalacji, do ponad 20kHz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 1 200 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 5 W |
| Moc muzyczna MAX | 10 W |
| Skuteczność | no data |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | Ø 25 mm |
| Materiał korpusu cewki | KSV |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | – |
| Głębokość montażowa | – |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | 85 x 65 x 21mm |
| Åšrednica zewnÄ™trzna | – |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Głębokość | 21 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -10 °C to +40 °C |
| Waga | 0.107 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ gÅ‚oÅ›nika | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.126 x 0.032 x 0.137 m |
| Waga brutto | 0.138 kg |
| Waga netto | 0.107 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754253719
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR EX-1W – Wzbudnik audio, 5W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-68/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA
199,00 zł
MONACOR SA-230/SW – Uniwersalny wzmacniacz miksujÄ…cy stereo, 50WRMS
996,25 zł
MONACOR ESP-80/WS – Zestaw gÅ‚oÅ›nikowy naÅ›cienny PA
254,56 zł
MONACOR RH-210 – Półka montażowa rack 482mm (19″), 2U
243,49 zł
POLTON ARS-160 + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 100m2
3 553,00 zł
MONACOR SA-440/SW + MKS-34 x8 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
2 305,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.