- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EUL-2SUB/SW – Subwoofer PA, 100V
3 597,70 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EUL-2SUB/SW
Kategorie: Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EUL-2SUB/SW
Seria kolumn głośnikowych 100V zawierająca także subwoofer, wykonana w oparciu o wysokiej jakości lakierowane obudowy.
Charakteryzują się doskonałym dźwiękiem, dużą mocą i wysoką skutecznością.
Subwoofer PA, 100V
- Wysokiej jakości obudowa z wytrzymałym pokryciem poliuretanowym
- 30cm (12″) głośnik niskotonowy do bardzo niskiego i dynamicznego basu
- Złącza SPEAKON (wejście i wyjście sat./wyj. zrówn.)
- Doskonałe dopasowanie do zestawu głośnikowego EUL-2/SW, a także jako uzupełnienie innych systemów 100V
- Wbudowany filtr dolnoprzepustowy pozwala na odtwarzanie bardzo niskich tonów, zwykle niedostępnych w systemach 100V
- Możliwość włączania równolegle w linię głośnikową, o ile wzmacniacz zasilający ma odpowiednie rezerwy mocy!
Odpowiedni adapter statywowy PAST-28/SW dostępny jako wyposaż. dodatk.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EUL-2SUB/SW – Subwoofer PA, 100V ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EUL-2SUB/SW – Subwoofer PA, 100V?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Subwoofer PA, 100V EUL-2SUB/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EUL-2SUB/SW – Subwoofer PA, 100V ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 120/90/60/30W |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 38-250 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | – |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 30cm (12") |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 30cm (12") |
| Skuteczność | 95 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | brzozowa sklejka / drewno |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 420 x 430 x 445mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Wysokość | 430 mm |
| Głębokość | 445 mm |
| Waga | 18.2 kg |
| Wejścia | 1 x SPEAKON in |
| Wyjścia | 1 x SPEAKON zrówn. out / sat out |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.46 x 0.49 x 0.44 m |
| Waga brutto | 19.46 kg |
| Waga netto | 18.26 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754242256
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Moc głośnika [W] | 120 |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EUL-2SUB/SW – Subwoofer PA, 100V” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Klipsch RSM-650 – Głośnik ścienny
1 538,00 zł
Bose ArenaMatch Utility AMU105 – głośnik naścienny
3 680,00 złszt.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR GCBB-100B – Wysokiej jakości kółko obrotowe BLICKLE, Ø 100mm
154,93 zł
Monacor SA-100 + PAB-88 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2
1 929,00 zł
12x ITC T-612 + MONACOR PA-812DMP – Nagłośnienie naścienne do 200 m2
4 631,40 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.