- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ETS-630DT – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z moduÅ‚em Dante®
2 490,70 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR ETS-630DT
Aktywna kolumna głośnikowa
z wbudowanym modułem Dante®.
- Wbudowany wzmacniacz cyfrowy 30W
- 6 x 7.6cm (3″) gÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy
- Dekodowanie: 16/24/32 bity
- Próbkowanie: 44.1/48/88.2/96 kHz
- Zasilanie PoE (Power over Ethernet)
- 2 x gwint M12
- Metalowa obudowa z białą maskownicą
- W komplecie uchwyt montażowy
Wymagania systemowe Dante®: Windows* 7/8/10 lub MacOS 10.9.5/10.10.5/10.11
Marka Dante® oraz oprogramowanie Dante® są licencjonowanymi produktami należącymi do Audinate Pty Ltd.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ETS-630DT – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z moduÅ‚em Dante® ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ETS-630DT – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z moduÅ‚em Dante®?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywna kolumna głośnikowa PA z modułem Dante® ETS-630DT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ETS-630DT – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z moduÅ‚em Dante® ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | Dante® |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 30 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 120-18 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | DANTE® |
| System | pełnopasmowy |
| Głośnik pełnopasmowy | 6 x 7.6 cm |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 6 |
| Rozmiar głośnika | 7.6cm (3") |
| Skuteczność | 95 dB/W/m |
| Max SPL | 110 dB |
| Kąt promieniowania | poz. 120°/ pion 40° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 120° |
| Kąt promieniowania w pionie | 40° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | metal |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | uchwyt montażowy |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | PoE |
| Wymiary | 95 x 610 x 120 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Wysokość | 610 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Waga | 5.57 kg |
| Wejścia | RJ45 |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.18 x 0.205 x 0.72 m |
| Waga brutto | 6.32 kg |
| Waga netto | 5.57 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754258592
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 30 |
| Rodzaj głośnika | aktywny, naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ETS-630DT – Aktywna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa PA z moduÅ‚em Dante®” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Bose DesignMax DM3SE – gÅ‚oÅ›nik do montażu powierzchniowego (SMT)
1 549,00 złszt.
Bose DesignMax DM3SE to kompaktowy głośnik do montażu powierzchniowego z mocą 30W, kątem pokrycia 140° i pasmem 75–20 000 Hz. Odporny na warunki zewnętrzne (IP55), oferuje czyste brzmienie bez DSP. Montaż QuickHold i elegancki design w dwóch kolorach sprawiają, że to idealne rozwiązanie audio do domu i przestrzeni komercyjnych 🎵
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR PA-102 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA, mono
415,08 zł
MONACOR ECM-200 – Mikrofon pulpitowy PA
221,35 zł
Q ACOUSTICS – QI3190
1 549,00 zł
MONACOR MS-92/SW – PodÅ‚ogowy statyw mikrofonowy
276,70 zł
MONACOR ECM-306B/SW – Mikrofon powierzchniowy
426,15 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.