- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ETS-422TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, odporne na warunki atmosf.
1 715,80 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ETS-422TW/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki kościelne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Głośniki Zewnętrzne, Kolumny głośnikowe zewnętrzne, Monacor, Nagłośnienia Kościołów, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR ETS-422TW/WS
Kolumny głośnikowe PA
o najwyższej jakości dźwięku.
- Obudowa z tłoczonego aluminium, odporna na warunki atmosferyczne
- Technika 100V
- Kabel połączeniowy z 4 odczepami mocy
- 2-drożne (z dodatkowym głośnikiem wysokotonowym)
- Wbudowana zwrotnica
- Aluminiowa maskownica
- W komplecie solidny aluminiowy uchwyt ścienny z regulacją w pionie i poziomie
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ETS-422TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, odporne na warunki atmosf. ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ETS-422TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, odporne na warunki atmosf.?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kolumny głośnikowe PA, odporne na warunki atmosf. ETS-422TW/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ETS-422TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, odporne na warunki atmosf. ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 20/10/5/2.5W |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 130-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | – |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 4+1 |
| Rozmiar gÅ‚oÅ›nika | – |
| Skuteczność | 92 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | uchwyt montażowy |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -20 °C do +50 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 124x610x108mm |
| Szerokość | 124 mm |
| Wysokość | 610 mm |
| Głębokość | 108 mm |
| Waga | 4 kg |
| WejÅ›cia | – |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.165 x 0.2 x 0.72 m |
| Waga brutto | 4.84 kg |
| Waga netto | 4.17 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754232646
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 20 |
| Rodzaj głośnika | naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ETS-422TW/WS – Kolumny gÅ‚oÅ›nikowe PA, odporne na warunki atmosf.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SP-100/8 – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy HiFi, 60WMAX, 30WRMS, 8Ω
149,40 zł
Ecler eAMBIT 106 BK/WT – dwudrożna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa
Zapytaj o cenÄ™
Ecler eAMBIT 106 BK/WT to dwudrożna kolumna głośnikowa w obudowie z tworzywa sztucznego. eAMBIT 106 BK/WT ma moc 50 W oraz impedancję 8 Ohm. Kolumna posiada wbudowany transformator na linie 100V (tryby pracy: 30; 15; 7,5; 5 W). Urządzenie od Ecler ma woofer 6,5' oraz tweeter 1'. Uchwyt znajduje się w komplecie. eAMBIT 106 BK/WT spełnia normę IP 54 oraz jest zabezpieczona przed wpływem promieni UV. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki, natomiast cena dotyczy tylko jednej. Kolumna dostępna w kolorze czarny i białym.
MONACOR SPE-265/WS – Pary gÅ‚oÅ›ników do montażu wpustowego, 8Ω
221,35 zł
POLTON ARS-160 + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 100m2
3 553,00 zł
TAGA Harmony TA-250MIC + Monacor WALL-06 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 263,00 zł
BOSCH – LLBC 3210/00 Liniowa matryca gÅ‚oÅ›nikowa do zastosowaÅ„ wewnÄ™trznych i zewnÄ™trznych 60W
Zapytaj o cenÄ™











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.