- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ETS-120SL/WS – Para kolumn gÅ‚oÅ›nikowych line array w bardzo wÄ…skich aluminiowych obudowach
5 313,55 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ETS-120SL/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki kościelne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienia Kościołów, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR ETS-120SL/WS
Nowoczesne kolumny głośnikowe
Pozwalają na stworzenie bardzo dyskretnego i niemal niewidocznego systemu PA o doskonałej jakości dźwięku. Dzięki połączeniu sprawdzonej konstrukcji line array oraz nowego typu głośników z płaską membraną oraz magnetostatycznym napędem, są doskonałym rozwiązaniem do nagłaśniania obiektów o trudnych warunkach akustycznych (pogłos). Dodatkowo, zapewniają równomierne pokrycie dźwiękiem znacznie większego dużego obszaru, niż w przypadku standardowych kolumn głośnikowych.
Para kolumn głośnikowych line array, 4Ω
- Eleganckie, bardzo wÄ…skie obudowy z aluminium
- Przekrój poprzeczny wielkości monety 1 Euro
- Nowy typ głośników z magnetostatycznym napędem i płaską membraną
- Bardzo szerokie pasmo przenoszenia i doskonała jakość dźwięku
- Do nagłaśniania dużych obszarów dzięki konstrukcji line array
- Połączenie na terminalach śrubowych
- Panel przedni z polarowÄ… tkaninÄ… i maskownicÄ…
- W komplecie uchwyty montażowe oraz kable połączeniowe
tools4music 4/2017
„PierwszÄ… rzeczÄ…, która rzuca siÄ™ w oczy, gdy oglÄ…da siÄ™ najnowsze kolumny gÅ‚oÅ›nikowe ETS-120SL/WS marki MONACOR, jest ich niewiarygodnie maÅ‚a szerokość. Te 12cm staje siÄ™ praktycznie niewidoczne po zamontowaniu ich w narożniku. Jakość dźwiÄ™ku bez zarzutu. Dla bardziej wymagajÄ…cych użytkowników zalecane wsparcie subwooferem. Jeżeli ma siÄ™ do dyspozycji dodatkowo procesor gÅ‚oÅ›nikowy, to zabawa dopiero siÄ™ zaczyna.
Naszym zdaniem, ETS-120SL/WS to ciekawa propozycja dla szukajÄ…cych nagÅ‚oÅ›nienia do stylowych pomieszczeÅ„ np. domowych salonów, ale także do obiektów użytecznoÅ›ci publicznej np. koÅ›ciołów czy audytoriów.”
Zalety
+ wysoka jakość dźwięku
+ bardzo wąska konstrukcja, możliwość stworzenia dyskretnego systemu
+ jakość wykonania
+ zoptymalizowana pod kątem praktycznym kierunkowość
+ niska waga
+ szeroka gama akcesoriów montażowych
Naszym zdaniem, ETS-120SL/WS to ciekawa propozycja dla szukajÄ…cych nagÅ‚oÅ›nienia do stylowych pomieszczeÅ„ np. domowych salonów, ale także do obiektów użytecznoÅ›ci publicznej np. koÅ›ciołów czy audytoriów.”
Zalety
+ wysoka jakość dźwięku
+ bardzo wąska konstrukcja, możliwość stworzenia dyskretnego systemu
+ jakość wykonania
+ zoptymalizowana pod kątem praktycznym kierunkowość
+ niska waga
+ szeroka gama akcesoriów montażowych
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ETS-120SL/WS – Para kolumn gÅ‚oÅ›nikowych line array w bardzo wÄ…skich aluminiowych obudowach ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ETS-120SL/WS – Para kolumn gÅ‚oÅ›nikowych line array w bardzo wÄ…skich aluminiowych obudowach?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Para kolumn głośnikowych line array w bardzo wąskich aluminiowych obudowach ETS-120SL/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ETS-120SL/WS – Para kolumn gÅ‚oÅ›nikowych line array w bardzo wÄ…skich aluminiowych obudowach ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 80 W |
| Moc znamionowa RMS | 40 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 120-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | kolumna głośnikowa line array |
| Głośnik pełnopasmowy | 4 x (20 x 120mm) |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 4 |
| Rozmiar głośnika | 20 x 120mm |
| Skuteczność | 88 dB/W/m |
| Max SPL | 103 dB |
| Kąt promieniowania | poz. 160°/pion. 40° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 160° |
| Kąt promieniowania w pionie | 40° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | uchwyty montażowe |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 36 x 1210 x 22mm |
| Szerokość | 36 mm |
| Wysokość | 1 210 mm |
| Głębokość | 22 mm |
| Waga | 0.95 kg |
| Wejścia | terminale śrubowe |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.17 x 0.075 x 1.35 m |
| Waga brutto | 2.78 kg |
| Waga netto | 2.02 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754254747
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 80 |
| Rodzaj głośnika | naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ETS-120SL/WS – Para kolumn gÅ‚oÅ›nikowych line array w bardzo wÄ…skich aluminiowych obudowach” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
ITC Audio T-804 Kolumna naścienna 45W
785,71 zł
ITC Audio T-804 – zewnętrzna kolumna naścienna 45W do systemów Public Address 70V/100V. Pasmo 129,5Hz–16,5kHz, skuteczność 93dB, przetworniki 2,5″ + 4×4″, obudowa z aluminium malowanego proszkowo, klasa IP56. Odporna na warunki atmosferyczne, montaż na ścianie lub słupie. Idealna do stadionów, parków, obiektów sportowych i przestrzeni publicznych.
Cornered Audio C5TRM – GÅ‚oÅ›nik narożny
4 918,77 zł
C5TRM to głośnik charakteryzujący się dużą głośnością, mocą i dynamiką. Stworzony z myślą o zastosowaniach komercyjnych o średniej mocy oraz do zaawansowanych systemów kina domowego, model C5TRM zapewnia znakomite doświadczenia audio z imponującym basem, wszystko to zamknięte w kompaktowej obudowie.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR WALL-06SET/WS – Para 2-drożnych zestawów gÅ‚oÅ›nikowych, aktywny i pasywny, 2 x 30WRMS
1 378,22 zł
MONACOR SA-440/SW + WALL-06 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
3 322,00 zł
TAGA Harmony TA-25MINI + Monacor WALL-04 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
728,00 zł
TAGA Harmony – TOS-215
329,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.