- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ESP-50EN/WS – Zestaw głośnikowy PA, naścienny
309,91 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ESP-50EN/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR ESP-50EN/WS
Kolumna głośnikowa PA,
posiadająca certyfikat EN 54-24.
- Technika 100V
- 13cm głośnik pełnopasmowy
- Odpowiedni do mowy i tła muzycznego
- Połączenie: gniazda sprężynkowe wewnątrz obudowy
- Drewniana obudowa z metalową maskownicą
- Łatwy montaż dzięki dołączonym akcesoriom
- Odporny na uderzenia piłką, zgodnie z normą DIN 18032, część 3
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ESP-50EN/WS – Kolumna głośnikowa PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ESP-50EN/WS – Kolumna głośnikowa PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kolumna głośnikowa PA ESP-50EN/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ESP-50EN/WS – Kolumna głośnikowa PA ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 6/3/1.5W |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 100-19 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | – |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | – |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | – |
| Rozmiar głośnika | 13 cm |
| Skuteczność | 93 dB/W/m |
| Max SPL | 100 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | drewno |
| Kolor | biały, RAL9010 |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piłką | tak |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -10 °C do +50 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 265 x 165 x 90mm |
| Szerokość | 265 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Waga | 1.6 kg |
| Wejścia | – |
| Wyjścia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.265 x 0.09 x 0.165 m |
| Waga brutto | 1.84 kg |
| Waga netto | 1.62 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754234008
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 6 |
| Rodzaj głośnika | naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR ESP-50EN/WS – Zestaw głośnikowy PA, naścienny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
ITC Audio T-611 Głośnik naścienny 6W
190,88 zł
ITC Audio T-611 – dwudrożny głośnik naścienny 6W do systemów Public Address 70V/100V. Pasmo 90Hz–18kHz, skuteczność 90dB, przetworniki 5″ i 1″, obudowa ABS ze stalową maskownicą w kolorze szarym. Transformator wieloodczepowy 1,5W/3W/6W, łatwy montaż na ścianie. Idealny do szkół, hoteli, restauracji, sklepów i biur.
MONACOR HSE-90 – Elektretowy mikrofon nagłowny
182,61 zł
MONACOR TS-C20-500/T – Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
posiadająca certyfikat EN 54-24
Kolumna głośnikowa PA, odporna na warunki atmosf.,
846,81 zł
MONACOR ATT-19100 – 6-strefowe regulatory głośności do montażu w racku 482mm (19″)
1 522,08 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor MKS-34 x4 – Nagłośnienie naścienne do 60m2
1 527,00 zł
10x ITC T-702A + MONACOR PA-924 – Nagłośnienie naścienne do 200 m2
7 002,30 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.