- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ESP-315/SW – 2-drożny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, naÅ›cienny, czarny
719,50 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ESP-315/SW
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik śćienny, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR ESP-315/SW
2-drożna kolumna głośnikowa
- Technika 100V, 4 odczepy mocy
- Przełącznik trybu pracy dla 8Ω
- 2-drożny system z 10 x 15cm głośnikiem nisko-średniotonowym oraz 13mm kopułkowym głośnikiem wysokotonowym
- Do montażu w pionie lub w poziomie
- Regulowany kierunek promieniowania
- Obudowa z tworzywa sztucznego z metalową maskownicą, w kolorze czarnym (SW) lub białym (WS)
- W komplecie uchwyt montażowy
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ESP-315/SW – 2-drożna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa, czarna ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ESP-315/SW – 2-drożna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa, czarna?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 2-drożna kolumna głośnikowa, czarna ESP-315/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ESP-315/SW – 2-drożna kolumna gÅ‚oÅ›nikowa, czarna ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 30 W |
| Moc znamionowa RMS | 15/10/5/2.5W (100V)15W (8Ω) |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 75-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| SygnaÅ‚ wejÅ›ciowy | – |
| System | 2-drożny |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik niskotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar gÅ‚oÅ›nika | – |
| Skuteczność | 90 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | Ø 133mm x 280mm |
| Szerokość | Ø 133 mm |
| Wysokość | Ø 280 mm |
| Głębokość | – |
| Waga | 2.1 kg |
| Wejścia | gniazda sprężynkowe |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.15 x 0.15 x 0.305 m |
| Waga brutto | 2.36 kg |
| Waga netto | 2.2 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754222203
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Moc głośnika [W] | 15 |
| Rodzaj głośnika | naścienny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | 100V / 70V, Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ESP-315/SW – 2-drożny zestaw gÅ‚oÅ›nikowy, naÅ›cienny, czarny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR MDM-60 – Pianka czopowa do zestawów gÅ‚oÅ›nikowych, 60mm, 100 x 50cm
193,68 zł
MONACOR SPH-220HQ – Wysokiej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi, 100WRMS, 8Ω
498,10 zł
MONACOR KM-23956 – OsÅ‚ona mikrofonowa przed efektem „pop”
175,68 zł
MONACOR PAB-308/WS – Uniwersalne zestawy gÅ‚oÅ›nikowe, 125WRMS, 8Ω
1 577,43 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TCW-300R SM x4 – NagÅ‚oÅ›nienie sufitowe do 60m2
2 122,00 zł
4x MONACOR EUL-80 + HQM 2120BC – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
4 114,47 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.