- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ESP-17/WS – GÅ‚oÅ›niki sufitowe HiFi, PA
525,78 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ESP-17/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR ESP-17/WS
Głośniki sufitowe HiFi, PA
- Technika 100V, wersja 2-drożna z dodatkowym przetwornikiem wysokotonowym (ruchomy w: ESP-17/WS, ESP-22/WS i ESP-32/WS)
- Obudowa z tworzywa sztucznego z metalowÄ… maskownicÄ…
- Tworzywo ABS, samogasnące, zgodność z normą UL 94V0
- Bardzo dobra charakterystyka dźwięku
- Do sufitów o grubości od 8 do 35mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ESP-17/WS – GÅ‚oÅ›niki sufitowe HiFi, PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ESP-17/WS – GÅ‚oÅ›niki sufitowe HiFi, PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośniki sufitowe HiFi, PA ESP-17/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ESP-17/WS – GÅ‚oÅ›niki sufitowe HiFi, PA ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 55-20 000 Hz |
| CzÄ™stotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 15/7.5/4/2/1W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 87 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Åšrednica cewki | – |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | 270 x 185 mm |
| Głębokość montażowa | 80 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | 300x214x90mm |
| Åšrednica zewnÄ™trzna | – |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 214 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.9 kg |
| Ilość | – |
| Typ głośnika | 130 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.27 x 0.12 x 0.34 m |
| Waga brutto | 2.198 kg |
| Waga netto | 1.862 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754176124
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 80 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | prostokątny |
| Moc głośnika [W] | 15 |
| Otwór montażowy [mm] | 327 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ESP-17/WS – GÅ‚oÅ›niki sufitowe HiFi, PA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BIAMP CM20T 2-drożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy 60W16Ω – BiaÅ‚y
315,00 zł
BIAMP CM20T to 2-drożny głośnik sufitowy o 6,5-calowym niskotonowym przetworniku, 1-calowym wysokotonowym, mocy 60W/16Ω, z odczepami 100V (20–10–5–2,5 W). Obudowa z ABS, maskownica aluminiowa, klasa IP54. Doskonały do restauracji, sklepów i recepcji. Prosty montaż na 3 śruby i perfekcyjne brzmienie!
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dexon – RP 84 – gÅ‚oÅ›nik wodoodporny koaxialny
129,00 zł
- typ dwudrożny
- moc 25 / 45 W
- impedancja 8 ohm
- pasmo przenoszenia 95 - 20 000 Hz
- efektywność 90 dB / 1W, 1m
- średnica otworu montażowego fi 145 mm
- wymiary fi 190 x 90 mm
- przeznaczenie łazienki, sauny, lokale użytkowe
- membrana wodoodporna polipropylenowa
- zdejmowana maskownica, niewidoczne śruby mocujące
APART OVO3T + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 60m2
2 789,80 zł
APART CM5EH + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 200m2
2 704,00 zł
MONACOR MC-52USB/WS – StoÅ‚owa listwa zasilajÄ…ca, 5 gniazdek, 2 gniazda USB
193,68 zł
Monacor SA-100 + TAGA Harmony TOS-415 V.2 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
2 535,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.