- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-82HQ – Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω
608,80 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów
(2 opinie klienta)
SKU:
EDL-82HQ
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-82HQ
Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS
- Technika 100V lub 8Ω
- Wersja 2-drożna z koaksjalnym głośnikiem wysokotonowym
- 20cm (8″) głośnik basowy z falowodem oraz 25mm (1″) głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką
- Ruchomy przetwornik wysokotonowy na przegubie kulowym
- Bardzo dobra charakterystyka dźwięku
- Stylowa metalowa maskownica z cienką ramką z tworzywa sztucznego, mocowana magnetycznie
- Do sufitów o grubości od 6 do 35mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-82HQ – Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-82HQ – Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω EDL-82HQ to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-82HQ – Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | 100V lub niskoimpedancyjny |
| Pasmo przenoszenia | 30-20 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 40 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 50 W (8 Ω) 30/16/8/4 W (100 V) |
| Moc muzyczna MAX | 100 W |
| Skuteczność | 89 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 252 mm |
| Głębokość montażowa | 99 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 295mm x 100mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 295 mm |
| Szerokość | Ø 295 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | biały/czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 2 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 200 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.315 x 0.135 x 0.315 m |
| Waga brutto | 2.47 kg |
| Waga netto | 2.07 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754254693
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 97 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 50 |
| Otwór montażowy [mm] | 252 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V, Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
| Impedancja [Ω] | 8 |
Opinie (2)
2 opinie dla MONACOR EDL-82HQ – Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω
Dodaj opinię Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-412/WS – Głośnik kulowy PA
298,84 zł
MONACOR TXA-12C – Walizka transportowa z wbudowaną inteligentną ładowarką PWM
2 490,70 zł
MONACOR ESP-63/WS – Zestaw głośnikowy naścienny PA
226,89 zł
4x MONACOR EUL-30 + JBL VMA 160 – nagłośnienie naścienne do 60m2
3 854,00 zł
RH SOUND SA3-22F Głośnik sufitowy
83,00 zł
SA3 22F to wysokiej jakości głośnik sufitowy wyprodukowany z myślą o stworzeniu prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu systemów nagłośnienia opartych na technologii Public Address. Głośnik SA3 22F znajduje szereg zastosowań w miejscach użytku publicznego, korytarzach czy pomieszczeniach, w których znajdują się podwieszane sufity ( np . z płyt regipsowych).
AMC EVAC 5 – Głośnik sufitowy
314,90 zł
AMC EVAC 5 – głośnik sufitowy 100V zgodny z EN60849, idealny do systemów ostrzegawczych. Moc 6W z regulacją, pasmo 240Hz–20kHz, wrażliwość 87dB, rozproszenie 170°. Stalowa obudowa przeciwpożarowa, ceramiczny terminal, bezpiecznik termiczny. Średnica 185mm, waga 1,3kg. Profesjonalne nagłośnienie i bezpieczeństwo w jednym.











Kamil Kaźmierczak –
Głośnik spełnił moje oczekiwania . 5 gwiazdek za jakość i wygląd
Gonzo91 –
Produkt wysokiej jakości. Łatwy w montażu i podłączeniu