- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-80DT – Aktywny 2-drożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy z moduÅ‚em Dante®
2 269,30 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-80DT
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-80DT
Aktywny 2-drożny głośnik sufitowy
z modułem Dante®.
- Wbudowany wzmacniacz 30W
- 20cm (8″) gÅ‚oÅ›nik basowy z membranÄ… z włókna szklanego oraz 2.5cm (1″) kopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy
- Dekodowanie: 16/24/32 bity
- Próbkowanie: 44.1/48/88.2/96 kHz
- Zasilanie PoE (Power over Ethernet)
- Do sufitów o grubości 4cm
- Otwór montażowy: Ø 240mm
- Głębokość montażowa: 225mm łącznie z przestrzenią na złącze sieciowe
Wymagania systemowe Dante®: Windows* 7/8/10 lub MacOS 10.9.5/10.10.5/10.11
Marka Dante® oraz oprogramowanie Dante® są licencjonowanymi produktami należącymi do Audinate Pty Ltd.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-80DT – Aktywny 2-drożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy z moduÅ‚em Dante® ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-80DT – Aktywny 2-drożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy z moduÅ‚em Dante®?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny 2-drożny głośnik sufitowy z modułem Dante® EDL-80DT to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-80DT – Aktywny 2-drożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy z moduÅ‚em Dante® ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | Dante® |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 30 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 100-20 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | DANTE® |
| System | 2-drożny |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 1 x 20 cm |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | 1 x 2.5 cm |
| Liczba przetworników | 2 |
| Rozmiar głośnika | 20cm (8") |
| Skuteczność | 93 dB/W/m |
| Max SPL | 105 dB |
| Kąt promieniowania | 100° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 100° |
| Kąt promieniowania w pionie | 100° |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | plastic frame, protective metal grille |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | sufit podwieszany |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | PoE przez RJ45 |
| Wymiary | Ø 272 mm x 187 mm |
| Szerokość | Ø 272 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 187 mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Wejścia | RJ45 |
| WyjÅ›cia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.31 x 0.22 x 0.31 m |
| Waga brutto | 3.64 kg |
| Waga netto | 2.73 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754258585
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 175 |
| Kolor | Biały |
| Moc głośnika [W] | 30 |
| Otwór montażowy [mm] | 240 |
| Rodzaj głośnika | aktywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR EDL-80DT – Aktywny 2-drożny gÅ‚oÅ›nik sufitowy z moduÅ‚em Dante®” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR RBT-1000 – WstÄ™gowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy, 80WMAX, 40WRMS, 6Ω
536,85 zł
MONACOR KU-516 – Profesjonalny driver tubowy
254,56 zł
MONACOR DRM-882WPX – NaÅ›cienny panel sterujÄ…cy do matrycy cyfrowej DRM-882LAN
885,55 zł
Monacor SA-100 + WALL-06 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 797,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 60 m². W skład zestawu wchodzą: 4 głośniki naścienne Monacor WALL-06, oraz wzmacniacz SA-100
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
TAGA Harmony TA-250MIC + Monacor WALL-05 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 058,00 zł
Monacor SA-50 + TAGA Harmony TOS-315 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 135,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.