- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-606 – Głośniki sufitowe PA
166,00 zł
Na stanie

MONACOR EDL-606 – Głośnik sufitowy PA to pasywny głośnik instalacyjny 100V do montażu w sufitach podwieszanych i systemach radiowęzłowych. Oferuje moc RMS 6/3/1,5 W, skuteczność 92 dB/W/m, pasmo 100 Hz–20 kHz, otwór montażowy Ø180 mm, głębokość 50 mm oraz wymiary Ø200 × 60 mm. Sprawdzi się w biurach, szkołach, sklepach, hotelach i obiektach publicznych do muzyki tła oraz komunikatów. Dwustożkowy głośnik pełnopasmowy 165, metalowa obudowa i maskownica wspierają trwały, estetyczny montaż.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-606
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-606
Głośnik sufitowy PA
- Technika 100V, transformator audio z odczepami mocy
- Głośnik pełnopasmowy dwustożkowy, typ 165
- Odpowiednio ukształtowana charakterystyka częstotliwościowa
- Wytrzymała metalowa obudowa (kosz i maskownica)
- Do sufitów o grubości od 5 do 22mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-606 – Głośniki sufitowe PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-606 – Głośniki sufitowe PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośniki sufitowe PA EDL-606 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-606 – Głośniki sufitowe PA ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 100-20 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 6/3/1.5W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 92 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 180 mm |
| Głębokość montażowa | 50 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 200mm x 60mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 200 mm |
| Szerokość | Ø 200 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 60 mm |
| Kolor | biały |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 698 g |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 165 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.24 x 0.1 x 0.25 m |
| Waga brutto | 0.946 kg |
| Waga netto | 0.698 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754181708
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 50 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 6 |
| Otwór montażowy [mm] | 180 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EDL-606 – Głośniki sufitowe PA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BIAMP CM20T 2-drożny głośnik sufitowy 60W16Ω – Biały
315,00 zł
BIAMP CM20T to 2-drożny głośnik sufitowy o 6,5-calowym niskotonowym przetworniku, 1-calowym wysokotonowym, mocy 60W/16Ω, z odczepami 100V (20–10–5–2,5 W). Obudowa z ABS, maskownica aluminiowa, klasa IP54. Doskonały do restauracji, sklepów i recepcji. Prosty montaż na 3 śruby i perfekcyjne brzmienie!
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR SPC-515/SW – Kabel głośnikowy „TOP QUALITY”, 2 x 1.5mm2, 100m
1 544,27 zł
TAGA Harmony TCW-480R SLIM – głośniki sufitowe instalacyjne
699,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
MONACOR SIP-MIC – Stacja mikrofonowa SIP
12 176,95 zł
Dexon RPT 110×110 – Dwudrożny głośnik sufitowy z transformatorem
429,00 zł
Głośnik sufitowy Dexon RPT 110×110 15 – 7,5 W / 100 V, pasmo 50–20 000 Hz, 6,5″ niskotonowy, 25 mm wysokotonowy. Efektywność 86 dB, minimalna impedancja 667 Ohm. Kwadratowa magnetyczna maskownica, IP30, temperatura –25°C do +70°C. Wymiary 251×251×79 mm, otwór ⌀215 mm. Idealny do biura, łazienki i przestrzeni komercyjnych.
Monacor SA-160BT + MKS-26 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2
988,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.