- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-310L – Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania
332,05 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-310L
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-310L
Głośnik PA o szerokim kącie promieniowania
daje nowe możliwości zastosowania – jest prawie niewidoczny po umieszczeniu go na stelażu podwieszanego sufitu.
Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania
- Technika 100V, 3 odczepy mocy do 10W
- Wysokiej jakości głośnik pełnopasmowy (20cm) o dobrej liniowości, pełne odtwarzanie basów i wysoka skuteczność
- Do sufitów podwieszanych oraz do zawieszenia jako głośnik samodzielny
- Łatwy montaż: można umieścić głośnik na stelażu sufitowym lub podwiesić go nad sufitem (w celu uniknięcia brzęczenia w przypadku lekkich sufitów)
- Doskonałe brzmienie, świetny efekt stereo przy wszelkiego rodzaju podwieszanych stelażach sufitowych
- Kompensacja tłumienia wysokich częstotliwości w przypadku sufitów dźwiękochłonnych, po korekcji ustawienia regulatora wysokich tonów na wzmacniaczu
- Wymiary: 300 x 300mm, w przypadku umieszczania głośnika bezpośrednio na stelażu sufitowym: odstęp >10cm od sufitu, w przypadku zawieszenia pod sufitem: >25cm
- Płyta dźwiękochłonna z 3-warstwową wyściółką piankową (do montażu bezpośrednio na stelażu sufitowym) oraz 3 otwory do podwieszenia
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-310L – Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-310L – Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania EDL-310L to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-310L – Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 10/5/2.5W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | not applicable, as the speaker will be placed on ceiling panels |
| Głębokość montażowa | – |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | 300 x 300 x 95mm |
| Średnica zewnętrzna | – |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Głębokość | 95 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.535 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 200 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.31 x 0.12 x 0.31 m |
| Waga brutto | 1.762 kg |
| Waga netto | 1.535 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754206562
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Kształt maskownicy | kwadratowy |
| Moc głośnika [W] | 10 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EDL-310L – Głośnik sufitowy PA o szerokim kącie promieniowania” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR RL-1EN – Projektor dźwięku PA
553,45 zł
MONACOR EDL-82/WS – Głośnik sufitowy PA
199,21 zł
MONACOR EDL-165C/WS – Głośnik sufitowy PA
276,70 zł
APART SPH16 + MONACOR PA-812DMP – zestaw nagłośnienia kulowego dla powierzchni do 150m2
5 060,20 zł
4x MONACOR EUL-80 + PA-812DMP – nagłośnienie naścienne do 60m2
4 547,00 zł
8x ITC T-582 + MONACOR PA-812DMP – Nagłośnienie sufitowe do 150 m2
3 168,30 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.