- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-250/SW – Projektor dźwięku PA, czarny
387,40 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR EDL-250/SW
Projektor dźwięku PA
- Technika 100V
Wodoszczelna obudowa z tworzywa sztucznego (IP66)
Kabel połączeniowy, 3 odczepy mocy
Ruchomy uchwyt montażowy
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-250/SW – Projektor dźwięku PA, czarny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-250/SW – Projektor dźwięku PA, czarny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Projektor dźwięku PA, czarny EDL-250/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-250/SW – Projektor dźwięku PA, czarny ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | 100 V |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | 30/15/7.5 W |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 125-15 000 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | – |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | – |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | – |
| Rozmiar głośnika | – |
| Skuteczność | 101 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | plastic |
| Kolor | black |
| Sposób montażu | mounting bracket |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -30 °C do +40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | Ø 180 mm x 200 mm |
| Szerokość | Ø 180 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Wejścia | – |
| Wyjścia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.23 x 0.26 x 0.24 m |
| Waga brutto | 2.44 kg |
| Waga netto | 2.116 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754415612
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EDL-250/SW – Projektor dźwięku PA, czarny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR NPA-12/7-1 – Akumulator ołowiowy 12V/7.2Ah, PANASONIC
237,96 zł
MONACOR ATS-20R – 16-kanałowy miniaturowy odbiornik
453,82 zł
MONACOR EDL-82HQ – Głośnik sufitowy HiFi i PA, 30WRMS, 100V lub 8Ω
608,80 zł
Oceniono 5.00 na 5
MONACOR MSW-252 – Druty lutownicze Ø 1mm
254,56 zł
TAGA Harmony TA-400MIC + Monacor WALL-06 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2
1 428,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki naścienne Monacor WALL-06, oraz wzmacniacz TAGA Harmony TA-400MIC
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
2x MONACOR WALL-06T + JBL VMA 160 – nagłośnienie naścienne do 30m2
3 615,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.