- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-18 – Głośnik sufitowy PA, 20cm (8″)
254,56 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-18
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-18
Głośnik sufitowy PA
- Technika 100V, 4 odczepy mocy
- 20cm (8″) głośnik pełnopasmowy
- Metalowa obudowa z maskownicą
- Szybki montaż
- Połączenie na gniazdkach sprężynkowych
- Do sufitów o grubości od 10 do 40mm
Głośniki sufitowe PA
- Technika 100V
- EDL-18: 20cm (8″) głośnik pełnopasmowy
- EDL-16: 15cm (6″) głośnik pełnopasmowy
- EDL-15: 13cm (5″) głośnik pełnopasmowy
- Metalowa obudowa z maskownicą
- Szybki montaż
- Połączenie na gniazdkach sprężynkowych
- Do sufitów o grubości od 10 do 40mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-18 – Głośnik sufitowy PA, 20cm (8″) ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-18 – Głośnik sufitowy PA, 20cm (8″)?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik sufitowy PA, 20cm (8″) EDL-18 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-18 – Głośnik sufitowy PA, 20cm (8″) ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 90-16 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 10/6/3/1.5 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 94 dB/W/m |
| Max SPL | 106 dB |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 216 mm |
| Głębokość montażowa | 85 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 252 mm x 85 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 252 mm |
| Szerokość | Ø 252 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 85 mm |
| Kolor | biały |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.18 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 200er |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.255 x 0.085 x 0.265 m |
| Waga brutto | 1.345 kg |
| Waga netto | 1.183 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754266115
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 85 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 10 |
| Otwór montażowy [mm] | 216 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EDL-18 – Głośnik sufitowy PA, 20cm (8″)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BOWERS & WILKINS CCM664SR – Głośnik sufitowy
1 699,00 zł
Biamp Two-way Loudspeaker 6,5″ 60W GunMetal Metallic 100V
619,00 zł
BIAMP GunMetal 100V to dyskretny, dwudrożny głośnik sufitowy 6,5", działający w trybie 16 Ω oraz 70/100V. Oferuje moc 30 W RMS, skuteczność 86 dB, pasmo 60–20 kHz i elegancki design niemal bez ramek. Szybki montaż, klasa IP50, możliwość lakierowania — idealny do biur, kawiarni i nowoczesnych wnętrz. 🎶✨
MONACOR EDL-530EN/SW – Głośnik zwieszany PA
664,15 zł
MONACOR LA-402 – Aktywny wzmacniacz pętli indukcyjnej, do 750m2
3 653,05 zł
MONACOR EDL-220/WS – Projektor dźwięku PA
498,10 zł
TAGA Harmony – TCW-880
Oceniono 5.00 na 5











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.