- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-165AB/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA do systemów A/B
337,59 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-165AB/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-165AB/WS
Głośnik sufitowy PA
posiadający certyfikat EN 54-24, do systemów głośnikowych A/B zgodnych z normą EN 60849.
- Technika 100V
- 13cm pełnopasmowy głośnik z podwójną cewką
- 2 niezależne transformatory, każdy z odczepami 6/3/1.5W
- Połączenie za pomocą 2 ceramicznych kostek wewnątrz obudowy
- Metalowa obudowa z ochronnÄ… pokrywÄ… przeciwogniowÄ…
- Odporny na uderzenia piłką, zgodnie z normą DIN 18032, part 3
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-165AB/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA do systemów A/B ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-165AB/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA do systemów A/B?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik sufitowy PA do systemów A/B EDL-165AB/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-165AB/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA do systemów A/B ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 80-19 000 Hz |
| CzÄ™stotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 2 x 6/3/1.5 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 93 dB/W/m |
| Max SPL | 101 dB |
| Max napiÄ™cie | – |
| Kąt promieniowania | 180° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 180° |
| Kąt promieniowania w pionie | 180° |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Åšrednica cewki | – |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 140-150 mm |
| Głębokość montażowa | 90 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 170 mm x 95 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 170 mm |
| Szerokość | Ø 170 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 95 mm |
| Kolor | biały, RAL9010 |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -10 °C do +55 °C |
| Waga | 1.4 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 130 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.19 x 0.11 x 0.195 m |
| Waga brutto | 1.538 kg |
| Waga netto | 1.437 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754263848
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 90 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 12 |
| Otwór montażowy [mm] | 150 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR EDL-165AB/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA do systemów A/B” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR TM-10 – Megafon
143,86 zł
MONACOR TM-10 – Megafon to przenośny megafon bateryjny do komunikatów głosowych w terenie i obiektach. Oferuje moc maksymalną 10 W, skuteczność 90 dB, zasilanie 8 × 1,5 V AA, wymiary Ø158 × 244 mm oraz wagę 577 g. Sprawdzi się podczas wycieczek, wydarzeń sportowych, akcji porządkowych, w szkołach, magazynach i na placach zewnętrznych. Wbudowany mikrofon, syrena, regulator głośności, uchwyt pistoletowy i pasek na rękę ułatwiają szybkie nadawanie komunikatów.
MONACOR BH-009 – SÅ‚uchawki stereo z mikrofonem dynamicznym
525,78 zł
MONACOR SLA-35 – Wzmacniacz stereo dopasowujÄ…cy poziom i impedancjÄ™
309,91 zł
MONACOR PA-5240 – 5-strefowe wzmacniacze miksujÄ…ce PA, mono
3 597,70 zł
MONACOR EUL-80/WS – Pary uniwersalnych zestawów gÅ‚oÅ›nikowych PA
1 376,95 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TOS-600 V.2 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
2 327,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.