- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-11TW/SW – Głośniki sufitowe PA
332,05 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-11TW/SW
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-11TW/SW
Głośniki sufitowe PA
- Technika 100V
- Dodatkowy przetwornik wysokotonowy
- Biała lub czarna (SW) metalowa obudowa
- Pokrywa ochronna przeciwogniowa
- Szybki montaż
- Do sufitów o grubości od 3 do 20mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-11TW/SW – Głośniki sufitowe PA ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-11TW/SW – Głośniki sufitowe PA?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośniki sufitowe PA EDL-11TW/SW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-11TW/SW – Głośniki sufitowe PA ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 60-20 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 10/5/2.5W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 97 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 225 mm |
| Głębokość montażowa | 105 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 264mm x 120mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 264 mm |
| Szerokość | Ø 264 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.6 kg |
| Ilość | – |
| Typ głośnika | 200 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.305 x 0.14 x 0.305 m |
| Waga brutto | 2.148 kg |
| Waga netto | 1.669 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754203547
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 105 |
| Kolor | Czarny |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 10 |
| Otwór montażowy [mm] | 225 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR EDL-11TW/SW – Głośniki sufitowe PA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EN-24 – Gramofonowa wkładka magnetyczna stereo
182,61 zł
MONACOR PAST-125/SW – Statyw głośnikowy
249,03 zł
JBL Control 445C/T – Głośnik sufitowy 5,25-calowy dwudrożny współosiowy wyposażony w RBI™
Zapytaj o cenę
Sonance VP86R – głośnik sufitowy
4 275,00 zł
Trójdrożny system głośnikowy Sonance VP86R o jakości audiofilskiej zapewnia niezrównaną jakość dźwięku dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Dzięki zaawansowanej technologii, głośniki VP86R dostarczają bogaty, pełny dźwięk, który zadowoli każdego audiofila. Głośnik VP86R jest idealnym rozwiązaniem do instalacji w wysokich sufitach, gdzie wysoka moc i jakość dźwięku są kluczowe. Dzięki temu modelowi możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem w dużych pomieszczeniach, bez konieczności kompromisów w zakresie jakości dźwięku.
4x MONACOR EUL-80 + HQM 2120BC – nagłośnienie naścienne do 60m2
4 114,47 zł
ITC Audio T-208S Subwoofer Wewnętrzny 60W
556,93 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.