- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR EDL-10TW/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V, biaÅ‚y
314,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
EDL-10TW/WS
Kategorie: Głośniki Instalacyjne, Głośniki sufitowe, Głośniki sufitowe podtynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tagi: Głośnik sufitowy, Monacor, Nagłośnienia instalacyjne
Opis
MONACOR EDL-10TW/WS
Głośnik sufitowy PA
z dodatkowym przetwornikiem wysokotonowym.
- Technika 100V
- 20cm (8″) 2-drożny gÅ‚oÅ›nik koaksjalny
- Metalowa obudowa z maskownicÄ…
- Doskonała jakość dźwięku oraz równomierna charakterystyka kierunkowości
- Szybki montaż
- Do sufitów o grubości od 10 do 40mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR EDL-10TW/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V, biaÅ‚y ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR EDL-10TW/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V, biaÅ‚y?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik sufitowy PA, 100V, biały EDL-10TW/WS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR EDL-10TW/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V, biaÅ‚y ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | – |
| Technika | 100 V |
| Pasmo przenoszenia | 50-20 000 Hz |
| CzÄ™stotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 10/6/4/2W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Skuteczność | 95 dB/W/m |
| Max SPL | 105 dB |
| Max napiÄ™cie | – |
| Kąt promieniowania | 110° przy 2 000Hz |
| Kąt promieniowania w poziomie | 110° |
| Kąt promieniowania w pionie | 110° |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Åšrednica cewki | – |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 215 mm |
| Głębokość montażowa | 90 mm |
| Åšrednica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 247mm x 90mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 247 mm |
| Szerokość | Ø 247 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.2 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ gÅ‚oÅ›nika | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.26 x 0.1 x 0.26 m |
| Waga brutto | 1.48 kg |
| Waga netto | 1.222 kg |
EAN: 4007754253597
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Głębokość Montażowa [mm] | 90 |
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | okrągły |
| Moc głośnika [W] | 10 |
| Otwór montażowy [mm] | 215 |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | sufitowe |
| System instalacji | 100V / 70V |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR EDL-10TW/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA, 100V, biaÅ‚y” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Głośnik sufitowy JBL Stage 2 100V
249,00 zł
Głośnik sufitowy JBL Stage 2 100V to pasywny dwudrożny głośnik sufitowy do instalacji nagłośnieniowych 100V/70V. Ma moc 20 W, średnicę 160 mm, czułość 91 dB, pasmo 55 Hz–20 kHz, głębokość montażową 60 mm i otwór montażowy 190 mm. Sprawdzi się w łazienkach, kuchniach, biurach, sklepach, restauracjach, systemach multiroom i sufitach podwieszanych. Membrana polipropylenowa PlusOne, tweeter PEI, gumowe zawieszenie i biała maskownica ułatwiają estetyczny montaż.
TAGA Harmony TCW-480R SLIM – gÅ‚oÅ›niki sufitowe instalacyjne
699,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
ELAC IC-V81-W – GÅ‚oÅ›nik sufitowy
1 949,00 zł
MONACOR DMP-102 – Kompaktowy moduÅ‚ odtwarzacza MP3
492,50 zł
MONACOR MCX-200/SW – Elektroniczna zwrotnica gÅ‚oÅ›nikowa, stereo
553,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.