- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy
470,43 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
ECMS-60
Kategorie: Estrada, IMG STAGELINE, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony pojemnościowe, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE ECMS-60
Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy
do profesjonalnych zastosowań studyjnych.
- Kompaktowy rozmiar
- Bardzo cienka, 2.5cm (1″) powlekana złotem membrana
- Wymagane zasilanie phantom 48V
- W komplecie uchwyt antywibracyjny (pająk) z gwintem 16mm (⅝”), przejściówka na gwint 9mm (⅜”) oraz skórzana torba
delamar.de 02/2018
„ECMS-60 od IMG STAGELINE to kompaktowy mikrofon wielkomembranowy, idealny do montażu na miniaturowych statywach mikrofonowych. Jakość dźwięku o wiele lepsza niż w przypadku innych modeli z tej półki cenowej: małe szumy, dobrze zbalansowane brzmienie oraz bogate detale. Jakość wykonania bez zarzutu.
Komu możemy go polecić? Początkującym i półprofesjonalnym użytkownikom, do nagrywania partii solowych oraz podcastów.”
Komu możemy go polecić? Początkującym i półprofesjonalnym użytkownikom, do nagrywania partii solowych oraz podcastów.”
recording magazin 02/2019
„A fine studio microphone with accessories which is available at an attractive price and, of course, suitable for stage applications. The excellent workmanship, perfectly satisfying sound quality and the low internal noise are outstanding.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy ECMS-60 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon wielkomembranowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowy |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | pojemnościowy FET |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 200 Ω |
| Czułość | 17.8 mV/Pa |
| Stosunek S/N | > 70 dB |
| Max poziom dźwięku | 125 dB |
| Zasilanie | 48V DC phantom |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | metal |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 50 mm x 130 mm |
| Waga | 290 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.16 x 0.065 x 0.195 m |
| Waga brutto | 0.476 kg |
| Waga netto | 0.365 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754259971
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE ECMS-60 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Rduch CMSN – Studyjny mikrofon pojemnościowy Czarny / Srebrny
599,00 zł
Pojemnościowy mikrofon studyjny CMSn cechuje się superkardioidalną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku oraz bardzo dobrym tłumieniem zarówno z przodu jak i z tyłu. Niski poziom szumów gwarantuję idealne czyste brzmienie w całym paśmie akustycznym.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR SUB-10 – Subwoofer, 500W, 8Ω
1 881,85 zł
JTS JSS-4B/5 – Mikrofon doręczny z nadajnikiem UHF PLL
1 937,20 zł
MONACOR PS-320/24S – Zasilacz do wbudowania, 320W, 24V DC/13.4A
470,43 zł
IMG STAGELINE PSUB-15AKA – Aktywny subwoofer do systemów 2.1, 1200W
7 195,45 zł
IMG STAGELINE DM-065 – Mikrofon dynamiczny, klasyczny wygląd
453,82 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.