- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS E-7TH/5 – Mikrofon dorÄ™czny z wbudowanym nadajnikiem wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowym UHF PLL
680,76 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS E-7TH/5
Mikrofon doręczny, pojemnościowy z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
- Możliwość wyboru 16 kanałów
- Funkcja wyciszenia
- Wyświetlacz numeru kanału
- Diodowe wskaźniki zasilania, stanu baterii oraz wyciszenia
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS E-7TH/5 –
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS E-7TH/5 –
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce.
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
 E-7TH/5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS E-7TH/5 –
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | hand-held microphone transmitter |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | wireless |
| Charakterystyka | hypercardioid |
| System | condenser |
| Częstotliwość nośna | 506-542 MHz |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| Zasilanie | 2 x batt. AA size, alkaline (not supplied) |
| Czas pracy | |
| Pasmo przenoszenia | 50-16 000 Hz |
| Impedancja nominalna | – |
| CzuÅ‚ość | – |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwiÄ™ku | – |
| Zasilanie | – |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | |
| Waga | 218 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.3 x 0.08 x 0.1 m |
| Waga brutto | 0.408 kg |
| Waga netto | 0.218 kg |
EAN: 4007754273649
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS E-7TH/5 –
Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL
” Anuluj pisanie odpowiedziMusisz siÄ™ zalogować, aby dodać opiniÄ™.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
BOLL SUPER KLEJ W SPRAYU do większości materiałów
45,00 zł
JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej
1 411,38 zł
JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza
487,03 zł
JTS RU-850LTB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL
885,55 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.