- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS E-7TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym
680,76 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS E-7TB/5
Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym
- Współpraca z mikrofonami serii CX do instrumentów muzycznych oraz mikrofonami nagłownymi i krawatowymi serii CX i CM z 4-pinowym złączem mini XLR
- W komplecie mikrofon krawatowy CM-501
- Możliwość wyboru 16 kanałów
- Funkcja wyciszenia
- Wyświetlacz numeru kanału
- Diodowe wskaźniki zasilania, stanu baterii oraz wyciszenia
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS E-7TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS E-7TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym E-7TB/5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS E-7TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | pocket transmitter |
| Częstotliwość nośna | 506-542 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40-18 000 Hz |
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | > 30 h |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | 10 mW |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x batt. AA size, alkaline (not supplied) |
| Nadajnik, głębokość | |
| Nadajnik, wysokość | |
| Nadajnik, głębokość | |
| Nadajnik, waga | 80 g |
| Nadajnik, złącza | 4-pole mini XLR |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
EAN: 4007754273663
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS E-7TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Lokalny panel do kontroli strefy Rondson AMX-4C
1 119,00 zł
Lokalny panel do kontroli strefy Rondson AMX-4C to lokalny panel sterujący jedną strefą nagłośnienia. Oferuje regulację głośności, wybór źródła, wejście XLR, RCA i łączność Bluetooth z zabezpieczeniem. Współpracuje z wzmacniaczem AMX-4500 przez złącze RJ-45. Kompaktowe wymiary 12 x 8,5 x 5,5 cm. Idealny do hoteli, SPA i przestrzeni wymagających indywidualnego zarządzania dźwiękiem.
Para kolumn naściennych wodoodpornych dwudrożnych SP 842
1 499,00 zł
Kolumny naścienne wodoodporne SP 842 – dwudrożne, 60 W / 8 Ω lub 40 W / 100 V, pasmo 45–20 000 Hz, IP65, UV odporne. Zestaw 2 szt., szybki montaż, uchwyty w komplecie. Idealne jako głośniki zewnętrzne na basen, do ogrodu lub przemysłu. Solidna obudowa ABS i stalowa kratka – trwałość i moc w jednej formie 🔊.
JTS W4-CH1 – Stacja Å‚adujÄ…ca, pojedyncza
487,03 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.