- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL
1 411,38 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS E-7BPSET/5
Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL
W skład zestawu wchodzą:
- Odbiornik diversity UHF PLL (E-7R/5)
- Nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym (E-7TB/5)
Szczegółowa specyfikacja w opisie poszczególnych urządzeń.
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać siÄ™ z uwagami w dziale „WAÅ»NE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL E-7BPSET/5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urzÄ…dzenia | UHF PLL audio transmission set |
| Częstotliwość nośna | 506-542 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40-18 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 1 |
| THD | < 0.6 % |
| Dynamika | > 100 dB |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | – |
| ZasiÄ™g | – |
| Nadajnik, zasilanie | 2 x batt. AA size, alkaline (not supplied) |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | 180 mV jack |
| Odbiornik, zasilanie | via encl. power supply |
| Odbiornik, szerokość | 221 mm |
| Odbiornik, wysokość | 40 mm |
| Odbiornik, głębokość | 152 mm |
| Odbiornik, waga | |
| Odbiornik, złącza | 1 x 6.3 mm jack, bal. |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754273588
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS E-7BPSET/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
JTS CS-W4C/6 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy UHF PLL do systemów konferencyjnych
4 599,00 zł
JTS E-7TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL z mikrofonem krawatowym
680,76 zł
JTS W4-CH12/COVER – Pokrywa do walizki transportowej
1 411,38 zł
JTS R-4TBM/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL
1 821,02 zł
JTS TG-98TA/5 – Profesjonalny nadajnik kieszonkowy PLL
1 322,87 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.