- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR DT-352NF – KopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω
324,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DT-352NF
Kategorie: Głośniki do kolumn domowych, Głośniki wysokotonowe, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR DT-352NF
Kopułkowy głośnik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω
- 25mm (1″) metalowa kopuÅ‚ka, najwyższa rozdzielczość wysokich tonów
- Bez ferrofluidu w przerwie powietrznej w systemie napędowym
- Specjalny lekki stop wolny od rezonansów typowych dla metalu
- Podwójny system magnetyczny z otworem
- Tłumiąca obudowa kopułki dla niskiej częstotliwości rezonansowej
- Do zastosowań ze zwrotnicą z 18dB filtrem od 1500Hz
- Szerokie pasmo przenoszenia do ponad 25kHz
HOBBY HiFi 06/2018
„Zdecydowanie polecamy: DT-352NF marki MONACOR to gÅ‚oÅ›nik kopuÅ‚kowy speÅ‚niajÄ…cy nawet najwyższe wymagania. Uzyskiwana jakość dźwiÄ™ku? DoskonaÅ‚a!”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR DT-352NF – KopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR DT-352NF – KopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kopułkowy głośnik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω DT-352NF to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR DT-352NF – KopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | fx-25 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 800 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | 2,000 Hz/1,500 Hz (18 dB) |
| Moc znamionowa RMS | 80 W |
| Moc muzyczna MAX | 150 W |
| Skuteczność | 91 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeÅ„ (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć caÅ‚kowita (Qts) | – |
| ObjÄ™tość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | Ø 25 mm |
| MateriaÅ‚ korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | Ø 72 mm |
| Otwór montażowy | Ø 87 mm |
| Głębokość montażowa | 42 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 98 mm |
| Rozstaw otworów X | 69.3 mm |
| Rozstaw otworów Y | 69.3 mm |
| Wymiary | Ø 110 x 46 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 110 mm |
| Szerokość | Ø 110 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 46 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.77 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ gÅ‚oÅ›nika | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.13 x 0.095 x 0.13 m |
| Waga brutto | 0.86 kg |
| Waga netto | 0.77 kg |
EAN: 4007754260281
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR DT-352NF – KopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy HiFi, 80WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Głośnik Eastech 50W średnio-wysokotonowy 8ohm
MONACOR PAST-125/SW – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
249,03 zł
MONACOR EDL-612EN – GÅ‚oÅ›niki sufitowe PA
254,56 zł
POLTON ARS-320 + MONACOR PA-924 – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 150m2
6 731,00 zł
MONACOR SA-440/SW + TAGA Harmony TOS-215 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
1 885,00 zł
8x MONACOR WALL-06T + ITC TI-1206S – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
8 299,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.