- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR DT-284 – Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 100WMAX, 60WRMS, 4Ω
442,75 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR DT-284
Para głośników wysokotonowych do najlepszego systemu car HiFi
Głośnik ten zapewnia wszystko, czego wymaga się od głośników najwyższej klasy: sensacyjnie liniową charakterystykę, duże rezerwy mocy, niską częstotliwość podziału, małe rozmiary i wyjątkowy design!
Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 60WRMS, 4Ω
- 28mm jedwabna membrana
- Aluminiowa cewka
- Magnes neodymowy
- Wysokiej jakości obudowa z ABS, z 8 otworami na śruby montażowe
- Doskonały dźwięk o bardzo niskich zniekształceniach
- Najwyższy poziom stabilności, także dzięki wyjątkowo dużemu wychyleniu
Do pracy wymagana jest zwrotnica! Zalecana: CDN-2X
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR DT-284 – Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 100WMAX, 60WRMS, 4Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR DT-284 – Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 100WMAX, 60WRMS, 4Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 100WMAX, 60WRMS, 4Ω DT-284 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR DT-284 – Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 100WMAX, 60WRMS, 4Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 4 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | fx-20 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 1 300 Hz |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | 2 000 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 60 W |
| Moc muzyczna MAX | 100 W |
| Skuteczność | 91 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | – |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | Ø 28 mm |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | Ø 46 mm |
| Otwór montażowy | Ø 50 mm |
| Głębokość montażowa | 18 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 60 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 60 mm |
| Szerokość | Ø 60 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 21.7 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.18 kg |
| Ilość | 2 |
| Typ głośnika | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.085 x 0.045 x 0.155 m |
| Waga brutto | 0.225 kg |
| Waga netto | 0.18 kg |
EAN: 4007754171068
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR DT-284 – Para kopułkowych głośników wysokotonowych, 100WMAX, 60WRMS, 4Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR DMG-700 – Mikrofon dynamiczny na gęsiej szyi, 700mm
254,56 zł
MONACOR SP-302PA – Uniwersalny głośnik niskotonowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω
276,20 zł
MONACOR RACK-15NV – Szafa rack 482mm (19″), 15U
3 874,45 zł
MONACOR SPC-75/WS – Kabel głośnikowy „STANDARD QUALITY”, 2 x 0.75mm2, szpula 100m
547,97 zł
MONACOR MS-20/SW – Podłogowy statyw mikrofonowy
177,07 zł
MONACOR GCBB-100B – Wysokiej jakości kółko obrotowe BLICKLE, Ø 100mm
154,93 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.