- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS DR-900SET – Uchwyt rack 482mm (19″), 1U
182,61 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS DR-900SET
Uchwyt rack 482mm (19″), 1U
- Do montażu 2 odbiorników wieloczęstotliwościowych
- Wykonany z profilowanej blachy stalowej
- Także do zabezpieczania odbiorników podczas transportu
- W komplecie zaÅ›lepka 241mm (9.5″) do zasÅ‚oniÄ™cia niewykorzystanej części
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS DR-900SET – Uchwyt rack 482mm (19″), 1U ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS DR-900SET – Uchwyt rack 482mm (19″), 1U?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie PaÅ„stwo peÅ‚ny asortyment jaki dostÄ™pny jest w Polsce. Uchwyt rack 482mm (19″), 1U DR-900SET to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS DR-900SET – Uchwyt rack 482mm (19″), 1U ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie/pojemność | uchwyt rack na urządzenia |
| Rozmiar | 482mm (19") |
| Wysokość (U) | 1 |
| Kolor | czarny |
| Wersja | – |
| Materiał | blacha stalowa |
| Kółka | – |
| Akcesoria montażowe | panel montażowy 241mm (9.5"), śruby montażowe |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Wymiary wewn. | – |
| Głębokość użytkowa | – |
| Szerokość | – |
| Wysokość | – |
| Głębokość | – |
| Max obciążenie | – |
| Waga | 955 g |
EAN: 4007754194661
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS DR-900SET – Uchwyt rack 482mm (19″), 1U” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AUDAC WP205/W – Panel naÅ›cienny kolor biaÅ‚y
423,49 zł
AUDAC WP205/W to biały panel naścienny audio z wejściami XLR i jack 3,5 mm, osobną regulacją głośności, zasilaniem phantom i złączem RJ45. Przeznaczony do systemu ARES5A, umożliwia przesył audio przez CAT5e i miksowanie sygnałów na panelu. Elegancki front, szybki montaż i funkcjonalność – idealny do sal i biur.
BIAMP T20IP – WODODPORNY transformator wysokiej jakoÅ›ci – przeksztaÅ‚ca gÅ‚oÅ›nik 8Ω≤ gÅ‚oÅ›nik 100V
284,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.