- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny
384,00 zł
Pozostało tylko: 1

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
DM-9S
Kategorie: IMG STAGELINE, Mikrofony dynamiczne, Mikrofony przewodowe
Tagi: IMG STAGELINE, Monacor
Opis
IMG STAGELINE DM-9S
Mikrofon dynamiczny
do zastosowań scenicznych i wokalowych.
- Charakterystyka superkardioidalna
- Neodymowa wersja
- Technologia Active Handling Noise Cancelling (AHNC) dla minimalizacji dźwięków związanych z trzymaniem
- Cewka Humbucker dla minimalnych zakłóceń elektromagnetycznych
- Innowacyjny bezgłośny włącznik
- Aluminiowa obudowa
- W komplecie uchwyt mikrofonowy
delamar.de
“Convinces with a pleasant, well-balanced sound and low structure-borne noise. It features impeccable workmanship and excellent handling. One of the highlights is the Humbucker which has been integrated to avoid interfering noise.”
“Convinces with a pleasant, well-balanced sound and low structure-borne noise. It features impeccable workmanship and excellent handling. One of the highlights is the Humbucker which has been integrated to avoid interfering noise.”
Dlaczego warto wybrać produkt – IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofon dynamiczny DM-9S to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon wokalowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | superkardioida |
| System | dynamiczny |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 600 Ω |
| Czułość | 2 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 142 dB |
| Zasilanie | – |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | |
| Waga | 330 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.13 x 0.075 x 0.265 m |
| Waga brutto | 0.578 kg |
| Waga netto | 0.33 kg |
EAN: 4007754266481
Informacje dodatkowe
| Marka | IMG STAGELINE |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „IMG STAGELINE DM-9S – Mikrofon dynamiczny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FLY-16R – 16-kanałowy odbiornik audio
370,80 zł
IMG STAGELINE HOMEX-1 – Małomembranowy mikrofon pojemnościowy USB
574,00 zł
IMG STAGELINE WAVE-15A – Aktywny zestaw głośnikowy, 250WRMS
2 213,95 zł
IMG STAGELINE MXR-60 – 6-kanałowy mikser audio
996,25 zł
IMG STAGELINE MX-2IO – Interfejs rejestrujący USB (2-kanałowy)
699,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.