- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS D7P-5 –
199,21 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS D7P-5
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS D7P-5 – ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS D7P-5 – ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. D7P-5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS D7P-5 – ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | extension cable |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | black |
| Materiał | – |
| Przeznaczenie | CS-1CU, CS-1CH, CS-1DU |
| Zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | – |
| Długość | 5 m |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 342 g |
| Połączenia | 7-pole DIN plug, 7-pole DIN jack |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.08 x 0.25 x 0.059 m |
| Waga brutto | 0.382 kg |
| Waga netto | 0.342 kg |
EAN: 4007754418125
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS D7P-5 –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
WireWorld Radius 48 – Kabel HDMI
209,00 zł – 559,00 złZakres cen: od 209,00 zł do 559,00 zł
Wireworld Radius 48 to wysokiej klasy kabel HDMI z certyfikatem UHS/48Gbps. Obsługuje 8K/120Hz, HDR, VRR i eARC. Potrójne ekranowanie, izolacja Composilex 3 oraz pozłacane wtyki zapewniają czysty dźwięk, wyraźny obraz i niezawodność instalacji.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR MSC-520/SW – Kabel głośnikowy, 20m, 2-polowe wtyki NEUTRIK SPEAKON
387,40 zł
MONACOR SPC-525/SW – Kabel głośnikowy „TOP QUALITY”, 2 x 2.5mm2, 100m
2 103,25 zł
Procab CAB631/1.5 2 x RCA/Cinch male – 2 x 6.3 mm Jack male mono 1,5 meter
37,98 zł
MONACOR CAT-7100A – Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m
830,20 zł
MONACOR MSC-120/SW – Kabel głośnikowy, 20m, 2-pinowe wtyki NEUTRIK SPEAKON
553,45 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.