- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS D7P-3 – Kabel przedłużający, 3m
193,68 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS D7P-3
Kabel przedłużający, do systemów konferencyjnych CS-1 oraz CS-50
- 7-pinowy wtyk DIN na 7-pinowe gniazdo DIN
- Długość: 3m
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS D7P-3 – Kabel przedłużający, 3m ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS D7P-3 – Kabel przedłużający, 3m?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kabel przedłużający, 3m D7P-3 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS D7P-3 – Kabel przedłużający, 3m ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | extension cable |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | black |
| Materiał | – |
| Przeznaczenie | CS-1CU, CS-1CH, CS-1DU |
| Zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | – |
| Długość | 3 m |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 225 g |
| Połączenia | 7-pole DIN plug, 7-pole DIN jack |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.058 x 0.18 x 0.048 m |
| Waga brutto | 0.25 kg |
| Waga netto | 0.225 kg |
EAN: 4007754276138
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS D7P-3 – Kabel przedłużający, 3m” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
LAUDIO LINK 2150 – Kabel instalacyjny 100V 2 x 1,5mm2
6,99 zł
Oceniono 5.00 na 5
Melodika MDBN – Kabel BNC
139,00 zł – 2 699,00 złZakres cen: od 139,00 zł do 2 699,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
Wysokiej jakości Kabel o konstrukcji koncentrycznej drut o przekroju 1.05mm^2 wykonany w całości z miedzi solidnie i precyzyjnie wykonane.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Melodika MDPMJ – Przedłużacz Jack – Jack 3.5mm Stereo
139,00 zł – 499,00 złZakres cen: od 139,00 zł do 499,00 zł
Profesjonalny przedłużacz Jack - Jack 3.5mm MDPMJ przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR MSCN-8100/SW – Kabel głośnikowy, 10m, 2-polowy wtyk NEUTRIK SPEAKON/wtyk 6.3mm
276,70 zł
MONACOR AC-53/SW – Kabel audio 50m
442,75 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.