- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CX-500FHW – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
664,15 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS CX-500FHW
Elektretowy mikrofon nagłowny
dla flecistów.
- Wysokiej jakości wkładka mikrofonowa o charakterystyce dookólnej
- Bardzo wygodny w noszeniu, dzięki regulowanemu uchwytowi
- Dzięki regulowanej długości ramienia wkładki przystosowany również dla dzieci
- Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
- W komplecie kabel połączeniowy z 4-pinowym złączem mini XLR, do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS
- Odpowiednie kable do łączenia z innymi nadajnikami (801CS, 801CR oraz 801C3) dostępne jako wyposaż. dodatk.
- W komplecie adapter zasilania phantom MA-500 do przewodowego łączenia np. z mikserem
- W komplecie torba transportowa, klips oraz wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CX-500FHW – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CX-500FHW – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowy mikrofon nagłowny CX-500FHW to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CX-500FHW – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon nagłowny |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | dookólna |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.5 kΩ |
| Czułość | 12.5 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | z nadajnika kieszonkowego serii IN/PT/UFÂ lub 12-48V DC, phantom z zasilacza MA-500 |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 6.5 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | 4-pinowy mini XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.12 x 0.03 x 0.21 m |
| Waga brutto | 0.161 kg |
| Waga netto | 0.062 kg |
EAN: 4007754248104
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CX-500FHW – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
JTS CM-801F – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
359,73 zł
MONACOR HSE-152A/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
470,43 zł
MONACOR HSE-150/SK – Bardzo lekki mikrofon nagÅ‚owny
260,10 zł
Ecler eMHS1BG – nagÅ‚owny mikrofon pojemnoÅ›ciowy
Zapytaj o cenÄ™
Ecler eMHS1BG to nagłowny mikrofon pojemnościowy o beżowym kolorze. Ecler eMHS1BG jest lekki, niewielkich rozmiarów oraz komfortowy w użytkowaniu. Mikrofon łączy się przez złącze mini-XLR i współpracuje z bezprzewodowym nadajnikiem eMWE UHF. Do mikrofonu dołączane są osłonka przeciwwietrzna oraz etui.
JTS CM-214U – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
547,97 zł
Voice Kraft V-670BH – mikrofon nagÅ‚owny
166,60 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.