- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CS-W4C/5 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL
5 534,95 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS CS-W4C/5
Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL do systemów konferencyjnych
- 6 grup, każda z max 22 kompatybilnymi presetami kanałów lub dowolny wybór spośród 1441 dostępnych częstotliwości
- Wyjścia zasilania oraz antenowe do kaskadowego łączenia max 10 odbiorników CS-W4C/5 bez dodatkowych rozdzielaczy
- Technologia REMOSET do synchronizacji nadajnika i odbiornika
- Odłączane anteny (złącza BNC)
- Automatyczne wyszukiwanie częstotliwości
- Funkcja Pilot tone i wyciszanie szumów
- Niezależna regulacja głośności dla każdego kanału
- Możliwość ustawiania priorytetów na potrzeby prowadzenia dyskusji
- Przełączany tryb pracy: override, priority oraz open mode
- Podświetlany wyświetlacz: stan baterii nadajnika, grupa/kanał, aktywna antena
- Diodowe wskaźniki mocy sygnału RF oraz poziomu sygnału audio AF
- Wyjścia XLR (sym.) dla każdego kanału
- Wyjście XLR oraz 6.3mm dla zmiksowanego sygnału
- Złącza do linkowania odbiorników oraz wyjścia wyzwalające (trigger)
- Gniazda antenowe z zasilaniem dla wzmacniaczy antenowych
- Przełączany poziom sygnału wyjściowego mikr./linia
- Montaż w racku 482mm (19“), 1U
Wymaga licencji w niektórych krajach UE!
Prosimy zapoznać się z uwagami w dziale „WAŻNE INFORMACJE”!
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CS-W4C/5 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL do systemów konferencyjnych ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CS-W4C/5 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL do systemów konferencyjnych?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL do systemów konferencyjnych CS-W4C/5 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CS-W4C/5 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL do systemów konferencyjnych ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | receiver unit |
| Częstotliwość nośna | 506-542 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 60-16 000 Hz |
| Kanały wejściowe | 4 |
| THD | < 0.6 % |
| Dynamika | > 105 dB(A) |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga całkowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | – |
| Zasięg | – |
| Nadajnik, zasilanie | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, wysokość | – |
| Nadajnik, głębokość | – |
| Nadajnik, waga | – |
| Nadajnik, złącza | – |
| Specyfikacja odbiornika | |
| Odbiornik, wyjścia audio | 630 mV/600 Ω XLR (line), 63 mV/600 Ω XLR (mic), 316 mV/600 Ω jack |
| Odbiornik, zasilanie | ˜ 110-240 V/50-60 Hz/20 VA |
| Odbiornik, szerokość | 485 mm |
| Odbiornik, wysokość | 45 mm |
| Odbiornik, głębokość | 260 mm |
| Odbiornik, waga | 2.4 kg |
| Odbiornik, złącza | 5 x XLR, bal., 1 x 6.3 mm jack, unbal. |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754274493
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS CS-W4C/5 – Poczwórny, szerokopasmowy odbiornik wieloczęstotliwościowy UHF PLL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Para kolumn naściennych wodoodpornych dwudrożnych SP 842
1 499,00 zł
Kolumny naścienne wodoodporne SP 842 – dwudrożne, 60 W / 8 Ω lub 40 W / 100 V, pasmo 45–20 000 Hz, IP65, UV odporne. Zestaw 2 szt., szybki montaż, uchwyty w komplecie. Idealne jako głośniki zewnętrzne na basen, do ogrodu lub przemysłu. Solidna obudowa ABS i stalowa kratka – trwałość i moc w jednej formie 🔊.
JTS E-7BPSETD/5 – Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL
2 546,05 zł
JTS E-7BPSET/5 – Wieloczęstotliwościowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego w technologii UHF PLL
1 411,38 zł
JTS RU-G3TB/5 – Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL
1 411,38 zł
JTS R-4TBM/5 – Wieloczęstotliwościowy nadajnik kieszonkowy UHF PLL
1 821,02 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.