- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CS-1CH – Pulpit mikrofonowy przewodniczącego
880,07 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CS-1CH
Kategorie: Mikrofony przewodowe, Mikrofony pulpitowe / na gęsiej szyi
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CS-1CH
System konferencyjny CS-1
Wyraź swoją opinię! Jednostka centralna CS-1CU, mikrofony przewodniczącego CS-1CH oraz mikrofony delegata CS-1DU, pozwolą Ci na stworzenie niezawodnego i prostego w obsłudze systemu konferencyjnego.
Pulpit mikrofonowy przewodniczącego
- Wkładka mikrofonowa back electret o charakterystyce kardioidalnej, zoptymalizowana pod kątem pasma mowy
- Wbudowany głośnik
- Możliwość podłączenia słuchawek
- Duży przycisk aktywujący dla wygodnego użytkowania
- Status pracy sygnalizowany za pomocą diody na mikrofonie
- Przycisk priorytetu do przerywania wypowiedzi delegatów oraz emisji gongu
AV-views 02/2010
„Niezawodny system konferencyjny, zapewniający bardzo czysty dźwięk.”
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CS-1CH – Pulpit mikrofonowy przewodniczącego ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CS-1CH – Pulpit mikrofonowy przewodniczącego?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pulpit mikrofonowy przewodniczącego CS-1CH to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CS-1CH – Pulpit mikrofonowy przewodniczącego ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | pulpit mikrofonowy przewodniczącego |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida |
| System | back electret |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | – |
| Czułość | – |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | – |
| Zasilanie | z jednostki sterującej CS-1CU |
| Długość gęsiej szyi | 400 mm |
| Materiał obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 115x65x170mm (podstawa) |
| Waga | 1.1 kg |
| Kabel | 2 m |
| Połączenie, mikrofon | 2 x gniazdo 3.5mm 1 x 2m kabel połączeniowy z 7-pinowym wtykiem DIN 1 x 7-pinowe gniazdo DIN |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.16 x 0.14 x 0.41 m |
| Waga brutto | 1.552 kg |
| Waga netto | 1.132 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754212051
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS CS-1CH – Pulpit mikrofonowy przewodniczącego” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR DMG-450 – Mikrofon dynamiczny na gęsiej szyi, 450mm
199,21 zł
JTS GM-5218L – Mikrofony elektretowe na gęsiej szyi, ze świecącym na czerwono pierścieniem
409,54 zł
ITC Audio T-214B Mikrofon pulpitowy do wzmacniaczy ITC T-xxxxUC
1 691,20 zł
JTS GML-5218 – Mikrofony elektretowe na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem
697,36 zł
JTS GML-5212 – Mikrofony elektretowe na gęsiej szyi ze świecącym na czerwono pierścieniem
680,76 zł
ITC Audio T-328 Pulpit mikrofonowy 6 strefowy
1 487,25 zł
ITC Audio T-328 – profesjonalny pulpit mikrofonowy 6 strefowy do systemów PA 100V. Mikrofon elektretowy na „gęsiej szyi”, gong zapowiadający komunikaty, priorytet sygnału, przycisk ALARM, regulacja barwy i głośności. Obsługa do 6 stref, współpraca z T-6245, port RS485, kompaktowa obudowa ABS, waga 1 kg 🎤🔊











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.