- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-503N/B – Mikrofony elektretowe, montażowe
332,05 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS CM-503N/B
Mikrofony elektretowe, montażowe
- Wkładka mikrofonowa o charakterystyce dookólnej
- Mogą pełnić rolę mikrofonów powierzchniowych
- Włączany filtr dolnozaporowy (low cut) oraz tłumik 10dB
- Metalowa obudowa
- Osłona wkładki w kolorze czarnym (CM-503N/B) lub białym (CM-503N/W)
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-503N/B – Mikrofony elektretowe, montażowe ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-503N/B – Mikrofony elektretowe, montażowe?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Mikrofony elektretowe, montażowe CM-503N/B to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-503N/B – Mikrofony elektretowe, montażowe ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | mikrofon do zabudowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | dookólna |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 40-17 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 220 Ω |
| Czułość | 4 mV/Pa |
| Stosunek S/N | 68 dB |
| Max poziom dźwięku | 140 dB |
| Zasilanie | 9-52V DC, phantom |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| Materiał obudowy | metal |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 31.6 x 69.7 x 30mm |
| Waga | 67 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | XLR, sym. |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.07 x 0.045 x 0.14 m |
| Waga brutto | 0.143 kg |
| Waga netto | 0.101 kg |
EAN: 4007754247961
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CM-503N/B – Mikrofony elektretowe, montażowe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR ECM-302B/WS – Mikrofony powierzchniowe
525,78 zł
JTS CM-503N/W – Mikrofony elektretowe, montażowe
332,05 zł
JTS CM-601 – Mikrofon powierzchniowy
658,67 zł
MONACOR EAM-17DT – Mikrofon powierzchniowy PA (push-to-talk) z moduÅ‚em Dante®
3 868,97 zł
JTS CM-602USB – Mikrofon powierzchniowy
714,02 zł
JTS CM-503U/W – Mikrofony elektretowe, montażowe
387,40 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.