- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-304SP – Elektretowy mikrofon nagłowny do fitnessu i aerobiku
664,15 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CM-304SP
Kategorie: Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony bezprzewodowe nagłowne, Mikrofony i słuchawki
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CM-304SP
Elektretowy mikrofon nagłowny
do fitnessu i aerobiku.
- Wkładka mikrofonowa o charakterystyce dookólnej
- Wodoodporny
- Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
- Elastyczne ramię
- Bardzo wygodny w noszeniu dzięki regulowanemu pałąkowi nagłownemu
- Bardzo stabilne zamocowanie, także do fitnessu
- W komplecie odłączany kabel połączeniowy z 4-pinowym złączem mini XLR do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS
- Wymagane zasilanie (1.5-9V) z nadajnika JTS lub przez adapter MA-500 (wyposaż. dodatk.)
- Gumowa tuleja chroniąca złącze przed wilgocią
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-304SP – Elektretowy mikrofon nagłowny do fitnessu i aerobiku ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-304SP – Elektretowy mikrofon nagłowny do fitnessu i aerobiku?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowy mikrofon nagłowny do fitnessu i aerobiku CM-304SP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-304SP – Elektretowy mikrofon nagłowny do fitnessu i aerobiku ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | headband microphone |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | cable |
| Charakterystyka | omnidirectional |
| System | back elecret |
| Częstotliwość nośna | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.8 kΩ |
| Czułość | 22.4 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | 1.5-9 V |
| Długość gęsiej szyi | – |
| Materiał obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 44 g, 30 g (w/o cable) |
| Kabel | 1.5 m |
| Połączenie, mikrofon | 4-pole mini XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.187 x 0.1 x 0.143 m |
| Waga brutto | 0.185 kg |
| Waga netto | 0.069 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754423853
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „JTS CM-304SP – Elektretowy mikrofon nagłowny do fitnessu i aerobiku” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
LAUDIO SONIC SERIA 200 – Zestaw dwóch mikrofonów bezprzewodowych
1 499,00 zł
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Laudio Sonic łączy intuicyjność z wydajnością. Gotowy do użycia natychmiast po rozpakowaniu, oferuje łatwe sparowanie i zasięg do 100 metrów, idealny dla dużych scen i hal. Z pasmem 30-20 000Hz, zapewnia czysty odsłuch bez opóźnień i pogłosu. Działa w stabilnym paśmie UHF, eliminując zakłócenia zewnętrzne. Unikatowe zasilanie akumulatorowe USB typu C jest ekonomiczne i ekologiczne. W zestawie znajduje się trwały case transportowy. Idealny dla sal konferencyjnych, scen, szkół i kościołów.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
RH SOUND Mikrofon WR-107HM – Nagłowny
290,00 zł
LAUDIO SONIC SERIA 100 – Bezprzewodowy mikrofon z odbiornikiem
1 099,00 zł
Zestaw mikrofon bezprzewodowy Laudio Sonic łączy intuicyjność z wydajnością. Gotowy do użycia natychmiast po rozpakowaniu, oferuje łatwe sparowanie i zasięg do 100 metrów, idealny dla dużych scen i hal. Z pasmem 30-20 000Hz, zapewnia czysty odsłuch bez opóźnień i pogłosu. Działa w stabilnym paśmie UHF, eliminując zakłócenia zewnętrzne. Unikatowe zasilanie akumulatorowe USB typu C jest ekonomiczne i ekologiczne. W zestawie znajduje się trwały case transportowy. Idealny dla sal konferencyjnych, scen, szkół i kościołów.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Avtek WM 2B – Zestaw bezprzewodowy z dwoma nadajnikami bodypack
2 449,00 zł
Avtek WM 1B – Zestaw bezprzewodowy z nadajnikiem bodypack
1 599,00 zł
Bezprzewodowy system mikrofonowy Avtek WM to połączenie solidnej konstrukcji i innowacyjnych technologii, idealne dla wymagających użytkowników. Dzięki technologii True Diversity gwarantuje doskonały sygnał aż do 150 m. Intuicyjne parowanie oraz bodypack z LCD zapewniają łatwość obsługi i wygodę w każdym środowisku.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.