- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-235IB – Elektretowe mikrofony nagÅ‚owne
1 079,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CM-235IB
Kategorie: Estrada, Mikrofony bezprzewodowe, Mikrofony i słuchawki, Mikrofony nagłowne, Mikrofony przewodowe
Tagi: JTS, Monacor
Opis
JTS CM-235IB
Elektretowy mikrofon nagłowny
- Wersja w kolorze czarnym
- Wysokiej jakości wkładka mikrofonowa o charakterystyce dookólnej
- Bardzo wygodne w noszeniu
- Elastyczny, regulowany pałąk, odpowiedni także dla dzieci
- Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
- W komplecie odłączany kabel połączeniowy z 4-pinowym złączem mini XLR do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS
- Odpowiednie kable do łączenia z innymi nadajnikami (801CS, 801CR oraz 801C3) dostępne jako wyposaż. dodatk.
- W komplecie torba transportowa i wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-235IB – Elektretowe mikrofony nagÅ‚owne ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-235IB – Elektretowe mikrofony nagÅ‚owne?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowe mikrofony nagłowne CM-235IB to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-235IB – Elektretowe mikrofony nagÅ‚owne ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | mikrofon nagłowny |
| Wersja | |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | dookólna |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 1.8 kΩ |
| Czułość | 2.2 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | z nadajnika kieszonkowego serii IN/PT/UF lub PS-500 |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 17 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | kabel z 4-pinowym mini XLR (opcjonalnie: wtyk 3.5mm stereo 3-pinowy mini XLR lub 4-pinowe złącze Hirose) |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.145 x 0.1 x 0.185Â m |
| Waga brutto | 0.206 kg |
| Waga netto | 0.046 kg |
EAN: 4007754248081
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CM-235IB – Elektretowe mikrofony nagÅ‚owne” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
JTS CM-801F – Elektretowy mikrofon nagÅ‚owny
359,73 zł
Avtek WM 2H – Zestaw bezprzewodowy z dwoma mikrofonami dorÄ™cznymi
2 449,00 zł
Bezprzewodowy system mikrofonowy Avtek WM to zaawansowane rozwiązanie dla profesjonalistów, oferujące solidność i intuicyjną obsługę. Technologia True Diversity zapewnia stabilny sygnał do 150 m, a dzięki intuicyjnemu parowaniu sprzęt jest gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu. System posiada funkcję automatycznego wyciszania przy upadku, a jego rozmiar idealnie pasuje do szafy rack 19.
LDM PersonalBox Light – Wzmacniacz gÅ‚osu z odbiornikiem mikrofonowym
2 090,00 zł – 3 099,00 złZakres cen: od 2 090,00 zł do 3 099,00 zł
LDM PersonalBox Light to profesjonalny wzmacniacz głosu o mocy 180 W, z dwoma głośnikami FaitalPro 4″, zasięgiem mikrofonu do 60 m i odtwarzaczem MP3 z Bluetooth. Kompaktowy (108x213x188 mm), lekki (2,7 kg), wytrzymały, z akumulatorem Li-ion do 6 h pracy. Doskonały wybór do prezentacji, szkoleń i wydarzeń plenerowych! 🎤🔊
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
IMG STAGELINE EMA-300P – Adapter zasilania phantom
193,68 zł
JTS JSS-4B/5 – Mikrofon dorÄ™czny z nadajnikiem UHF PLL
1 937,20 zł
IMG STAGELINE ECMS-90 – Wielkomembranowy mikrofon pojemnoÅ›ciowy
869,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.