- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS CM-125IB – Elektretowe mikrofony krawatowe
859,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS CM-125IB
Elektretowe mikrofony krawatowe,
wersja miniaturowa.
- Wysokiej jakości wkładka mikrofonowa o charakterystyce dookólnej
- Doskonała jakość dźwięku
- Zdejmowany klips
- 1.4m kabel połączeniowy z 4-pinowym wtykiem mini XLR do łączenia z nadajnikami kieszonkowymi JTS
- Dostępne w kolorze skóry (CM-125IF) lub czarnym (CM-125IB)
- W komplecie torba transportowa i wiatrochron
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS CM-125IB – Elektretowe mikrofony krawatowe ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS CM-125IB – Elektretowe mikrofony krawatowe?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Elektretowe mikrofony krawatowe CM-125IB to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS CM-125IB – Elektretowe mikrofony krawatowe ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | mikrofon krawatowy |
| Wersja | – |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | dookólna |
| System | elektretowy |
| CzÄ™stotliwość noÅ›na | – |
| Moc nadajnika | – |
| Zasilanie | – |
| Czas pracy | – |
| Pasmo przenoszenia | 50-18 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 4.4 kΩ |
| Czułość | 2.2 mV/Pa |
| Stosunek S/N | – |
| Max poziom dźwięku | 130 dB |
| Zasilanie | z nadajnika kieszonkowego serii IN/PT/UF lub PS-500 |
| DÅ‚ugość gÄ™siej szyi | – |
| MateriaÅ‚ obudowy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | – |
| Waga | 15 g |
| Kabel | – |
| Połączenie, mikrofon | 4-pinowy mini XLR |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.11 x 0.06 x 0.11 m |
| Waga brutto | 0.112 kg |
| Waga netto | 0.073 kg |
EAN: 4007754248067
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS CM-125IB – Elektretowe mikrofony krawatowe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AMC iLive 12 LM – Mikrofon Krawatowy
134,10 zł
MONACOR ECM-402L – Elektretowy mikrofon krawatowy
182,61 zł
MONACOR ECM-300L – Elektretowy mikrofon krawatowy
182,61 zł
JTS CM-501 – Elektretowy mikrofon krawatowy
221,35 zł
MONACOR ECM-500L/SK – Elektretowy mikrofon krawatowy
182,61 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.