- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR CLUB-1SUB – Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω
2 822,80 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CLUB-1SUB
Kategorie: Głośniki ścienne, Głośniki ścienne natynkowe, Monacor, Nagłośnienie instalacyjne
Tag: Monacor
Opis
MONACOR CLUB-1SUB
System CLUB
Seria urządzeń do systemów PA: zawiera pełnopasmowe zestawy głośnikowe, subwoofer oraz wzmacniacz, idealnie dopasowane do siebie, ale zdolne do współpracy także z innymi urządzeniami.
Urządzenia do tworzenia różnych systemów PA, także do zastosowań wymagających dużej głośności, np. w klubach muzycznych, pubach, szkołach tańca, salach gimnastycznych i sportowych. Podstawą systemu jest 3-kanałowy wzmacniacz o dużej mocy, z regulowanymi częstotliwościami filtrów, umożliwiający podłączanie różnych konfiguracji zestawów głośnikowych.
Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω
- Najwyższej klasy subwoofer 4 x 20 cm (8″)
- Niewielka, kompaktowa obudowa
- Pozwala na tworzenie różnych konfiguracji połączeniowych (przełączany między 1 x 8Ω a 2 x 4Ω, przy połączeniu równoległym w pozycji 2 x 4Ω jako 1 x 2Ω)
- Wysokiej jakości obudowa z lakierowanych płyt MDF, pełna maskownica z akustyczną pianką
- Wymaga stosowania wraz ze zwrotnicą głośnikową
Dzięki wysokiej mocy oraz perfekcyjnej jakości dźwięku, do stworzenia systemu niskotonowego wystarczy jeden CLUB-1SUB, nawet w przypadku kilku zestawów średnio-wysokotonowych np. CLUB-1TOP. W przypadku konieczności uzyskania ekstremalnie wysokich poziomów basów, możliwe jest podłączenie do trzech subwooferów CLUB-1SUB np. do kanału mono sub wzmacniacza STA-1603CLUB (każdy w trybie 8Ω, wszystkie równolegle). W trybie 2×4Ω, CLUB-1SUB jest idealnym dopełnieniem systemu opartego na wzmacniaczu wielokanałowym.
discret 02/2011
„CLUB to ciekawe rozwiązanie, zapewniające dużą elastyczność systemu. Charakteryzuje się dużymi zdolnościami mocowymi, wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną.”
tools4music 01/2011
„Duża moc, która zadowoli wszystkich entuzjastów basów.”
+ Dobra jakość wykonania
+ Elegancki design
+ Przełączana impedancja
+ Dobra jakość wykonania
+ Elegancki design
+ Przełączana impedancja
Beat 69, 07-08/2011
„Wielofunkcyjny system o dużej stabilności, także do ciągłej pracy. Bardzo przyjemne brzmienie głośników satelitarnych oraz dynamiczny pełny dźwięk z subwoofera. System CLUB sprosta nawet wygórowanym wymaganiom.”
SOUNDCHECK 10/2010
„Kolumny głośnikowe wytwarzają zrównoważony bas, ponadto umożliwiają przełączanie impedancji.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR CLUB-1SUB – Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR CLUB-1SUB – Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω CLUB-1SUB to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR CLUB-1SUB – Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | pasywny |
| Technika | – |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Moc muzyczna MAX | 1 200 W |
| Moc znamionowa RMS | 600 W |
| Impedancja | 8Ω/2×4Ω/2Ω |
| Pasmo przenoszenia | 45-250 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | – |
| System | bass-reflex subwoofer |
| Głośnik pełnopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 4x20cm (8") |
| Głośnik średniotonowy | – |
| Głośnik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 4 |
| Rozmiar głośnika | 20 cm (8") |
| Skuteczność | 96 dB/W/m |
| Max SPL | 122 dB |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | MDF |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piłką | – |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | 300x880x440mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 880 mm |
| Głębokość | 440 mm |
| Waga | 29.5 kg |
| Wejścia | 1 x lub 2 x NEUTRIK SPEAKON,przełączane |
| Wyjścia | – |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.57 x 1.03 x 0.44 m |
| Waga brutto | 35.48 kg |
| Waga netto | 30.36 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754214345
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR CLUB-1SUB – Profesjonalny subwoofer, 600WRMS/8Ω lub 2Ω albo 2 x 300WRMS/4Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AMC iSpeak 5 – Kolumna naścienna
226,30 zł
BIAMP Desono – KUBO5T Sześcienny zestaw głośnikowy 85W
639,00 zł
BIAMP Desono KUBO5T to sześcienny zestaw głośnikowy 85W, pasmo 94–20 000 Hz, SPL 106 dB. Wyposażony w 5,25" woofer, 1" tweeter, port bass-reflex, obudowę ABS i stalową maskownicę. Obsługuje 70/100V i 16 Ω. Montaż na uchwycie U, IP40. Idealny do hoteli, restauracji i biur. Nowoczesny, mocny i designerski. 🎶🏢
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
MONACOR SPH-30X/4SW – Wysokiej jakości pełnopasmowy głośnik HiFi, 20W, 4Ω, z czarną kewlarową membraną
266,96 zł
MONACOR PA-24AD – 10-drożny rozdzielacz liniowy PA
1 416,91 zł
MONACOR IT-60 – Głośnik tubowy, odporny na warunki atmosf.
1 079,28 zł
MONACOR SA-440/SW + PAB-68 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2
1 758,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki naścienne Monacor PAB-68, oraz wzmacniacz miksujący SA-440/SW
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.