- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR CF1540HD/8 –
1 251,13 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
CF1540HD/8
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn estradowych, Głośniki Niskotonowe do kolumn estradowych
Tag: Monacor
Opis
MONACOR CF1540HD/8
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR CF1540HD/8 – ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR CF1540HD/8 – ?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce.  CF1540HD/8 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR CF1540HD/8 – ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 35-2 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 40.8 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 1 200 W |
| Moc muzyczna MAX | 2 400 W |
| Skuteczność | 97 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.11 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 145.53 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 5.591 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.323 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.305 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 108.3 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.15 Ω |
| Współczynnik BxL | 24.40 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 1.22 mH |
| Średnica cewki | Ø 100 mm |
| Wysokość cewki | 25 mm |
| Materiał korpusu cewki | |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 10.5 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 855.3 cm2 |
| Waga magnesu | 3.18 kg |
| Åšrednica magnesu | – |
| Otwór montażowy | Ø 354 mm |
| Głębokość montażowa | 184 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 367-374 mm |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | |
| Średnica zewnętrzna | Ø 393 mm |
| Szerokość | Ø 393 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 184 mm |
| Kolor | |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 11.2 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 15" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | |
| Waga brutto | 12 kg |
| Waga netto | 11.2 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 739894599054
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR CF1540HD/8 –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SP-202PA – Uniwersalny gÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy, 100WMAX, 50WRMS, 8Ω
149,40 zł
MONACOR FTX1025/8 –
1 204,70 zł
MONACOR FTX0617/8 –
755,86 zł
MONACOR CF0820BMB/8 –
488,41 zł
MONACOR FTR15-3070C/8 –
1 046,51 zł
MONACOR SP-12/200PA – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy PA, 400WMAX, 200WRMS, 8Ω
625,41 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.