- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR CCX-5M – Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm
54,80 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR CCX-5M
Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm
- Symetryczny
- 2 żyły w jednym ekranie
- Długość: 80-500cm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR CCX-5M – Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR CCX-5M – Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm CCX-5M to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR CCX-5M – Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie | mikrofon |
| Złącza | – |
| Parametry przewodu | – |
| Długość | 80-500 cm |
| Kolor | czarny |
| Żyły | – |
| Materiał | – |
| Liczba żył | 2 |
| Średnica zewnętrzna | Ø 5 mm |
| Oznaczenie metryczne | – |
| Min. kąt zgięcia | – |
| Ekranowanie | wspólne, pojedyncze |
| Wartość ekranowania | – |
| Impedancja | – |
| Tłumienie | – |
| Pojemność | – |
| Moc znamionowa | – |
| Prąd znamionowy | – |
| Opakowanie | – |
| Waga | 155 g |
| Pozycja | – |
| Dodatkowe właściwości | – |
| Inne cechy | symetryczny |
EAN: 4007754002126
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR CCX-5M – Spiralny kabel mikrofonowy, Ø 5mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SP-8/150PRO – Kompaktowy głośnik niskotonowy PA, 300WMAX, 150WRMS, 8Ω
332,05 zł
MONACOR PA-24AD – 10-drożny rozdzielacz liniowy PA
1 416,91 zł
MONACOR MSC-115/SW – Kabel głośnikowy, 15m, 2-pinowe wtyki NEUTRIK SPEAKON
442,75 zł
Monacor SA-160BT + Wall-06 x2 – Nagłośnienie naścienne do 30m2 (Kopia)
2 098,00 zł
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki naścienne Monacor Wall-06, oraz wzmacniacz SA-160BT
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
4x MONACOR WALL-04T + APART MA60 – nagłośnienie naścienne do 60m2
3 139,00 zł
16x MONACOR WALL-05T + HQM 2250BC – nagłośnienie naścienne do 300m2
9 195,97 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.