- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR CAT-7100A – Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m
830,20 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR CAT-7100A
Kabel instalacyjny, skrętka Cat. 7A, ekranowana, S/FTP
- Rolka 100m
- 10 Gbps, 1000 MHz
- Każda para żył w metalowej folii (PiMF) zgodnie z EIA/TIA 568
- Całość ekranowana plecionką
- Specyfikacja kabla: 4x2xAWG 23
- Średnica zewnętrzna: Ø 7.50mm
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR CAT-7100A – Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR CAT-7100A – Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m CAT-7100A to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR CAT-7100A – Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie | 10GBASE-T Ethernet |
| Złącza | – |
| Parametry przewodu | 4x2xAWG 23/1 CU, S/FTP |
| Długość | 100 m |
| Kolor | orange |
| Å»yÅ‚y | – |
| Materiał | copper |
| Liczba żył | 4 x 2 pair |
| Średnica zewnętrzna | Ø 7.5 mm |
| Oznaczenie metryczne | – |
| Min. kąt zgięcia | 4xD |
| Ekranowanie | S/FTP |
| Wartość ekranowania | – |
| Impedancja | 100 Ω @100 MHz |
| Tłumienie | > 85 dB |
| Pojemność | – |
| Moc znamionowa | Cat7A, 1,000 MHz |
| PrÄ…d znamionowy | – |
| Opakowanie | coil, shrink-wrapped |
| Waga | 6 kg |
| Pozycja | – |
| Dodatkowe wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ci | – |
| Inne cechy | – |
EAN: 4040849918889
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Długość [mb] | 100 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR CAT-7100A – Kabel instalacyjny Cat. 7A, ekranowany, S/FTP, 100m” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Melodika MDC2250 – przewód gÅ‚osnikowy 2×2.5mm²
32,00 zł
Oceniono 5.00 na 5
MONACOR EDL-603/WS – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA
149,00 zł
MONACOR HSE-110 – Mikrofon nagÅ‚owny
830,20 zł
MONACOR EDL-10TW – GÅ‚oÅ›nik sufitowy PA
299,00 zł
16x MONACOR WALL-05T + ITC TI-2406S – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 300m2
9 296,94 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.