- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR CALDERA-B10 – Aktywny subwoofer HiFi, 400W
2 449,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR CALDERA-B10
Aktywny subwoofer HiFi, 400W
- Aktywny subwoofer o dużej mocy, dedykowany do współpracy z aktywnymi kolumnami głośnikowymi CALDERA-T6 lub innymi, w systemach HiFi, kina domowego lub studiach nagrań
- Regulacja głośności
- Regulowana zwrotnica: 90-180Hz
- Wysokiej jakości obudowa bass-reflex z płyt MDF (czarne fornirowe wykończenie)
- 25cm (10″) gÅ‚oÅ›nik basowy
- Symetryczne wejścia A i B na gniazdach XLR lub 6.3mm
- Symetryczne zrównoleglone wyjścia A i B dla głośników wysokotonowych z włączanym filtrem górnoprzepustowym
- Symetryczne zrównoleglone wyjście XLR lub 6.3mm do podłączania kolejnego subwoofera
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR CALDERA-B10 – Aktywny subwoofer HiFi, 400W ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR CALDERA-B10 – Aktywny subwoofer HiFi, 400W?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Aktywny subwoofer HiFi, 400W CALDERA-B10 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR CALDERA-B10 – Aktywny subwoofer HiFi, 400W ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 400 W |
| Moc znamionowa RMS | 300 W |
| Moc muzyczna MAX | – |
| Moc znamionowa RMS | – |
| Impedancja | – |
| Pasmo przenoszenia | 25-180 Hz |
| THD | – |
| Stosunek S/N | – |
| Sygnał wejściowy | 300 mV/11 kΩ (sym.) |
| System | bass-reflex |
| GÅ‚oÅ›nik peÅ‚nopasmowy | – |
| Głośnik niskotonowy | 25cm (10") basowy |
| GÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy | – |
| GÅ‚oÅ›nik wysokotonowy | – |
| Liczba przetworników | 1 |
| Rozmiar głośnika | 25 cm (10") |
| Skuteczność | 88 dB/W/m |
| Max SPL | 114 dB |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Cechy | – |
| Materiał obudowy | MDF |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | – |
| Odporność na uderzenia piÅ‚kÄ… | – |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230 V˜/50 Hz/560 VA |
| Wymiary | 350 x 375 x 430Â mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 375 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Waga | 15 kg |
| Wejścia | 2 x combo XLR/6.3mm, sym. |
| Wyjścia | 2 x LINE OUT (XLR) 2 x LINE OUT (6.3mm) 1 x SUB OUT (XLR) 1 x SUB OUT (6.3mm) |
| Cewka wymienna | – |
| Inne cechy | – |
| Akcesoria | – |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.465 x 0.49 x 0.54 m |
| Waga brutto | 17.54 kg |
| Waga netto | 15.43 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754407747
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR CALDERA-B10 – Aktywny subwoofer HiFi, 400W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR EDL-24 – GÅ‚oÅ›niki sufitowe PA
143,86 zł
MONACOR EDL-24 – głośnik sufitowy PA 100V to dyskretny punkt nagłośnienia do miejsc, gdzie sprzęt ma zniknąć w suficie, a komunikaty i muzyka tła pozostać dobrze słyszalne. Oferuje odczepy 6/3/1,5 W RMS, skuteczność 87 dB/W/m, Max SPL 94 dB, pasmo 100 Hz–14 kHz, otwór Ø142 mm, głębokość 60 mm i wymiary Ø170 × 70 mm. Sprawdzi się w biurach, sklepach, szkołach, hotelach i korytarzach. Podwójna membrana, obudowa z samogasnącego ABS UL 94V-0 i metalowa maskownica ułatwiają estetyczny montaż. Sprawdź na akustyka.pl.
MONACOR RBT-35SR – Para wstÄ™gowych gÅ‚oÅ›ników wysokotonowych, 25WMAX, 12WRMS, 7Ω
1 411,43 zł
MONACOR SA-440/SW + PAB-416 x2 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
1 368,00 zł
MONACOR SA-440/SW + WALL-05 x4 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 60m2
2 167,00 zł
8x MONACOR WALL-05T + JBL VMA 260 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
6 974,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.