- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
BXB B UFO-6311 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD)
1 949,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
BXB B UFO-6311
Pulpit przewodniczącego wolnostojący serii UFO
Ciekawy design oraz profesjonalna technologia
Pulpit dostarczany bez mikrofonu na gęsiej szyi
W ofercie znajdują się odpowiednie mikrofony na gęsiej szyi, o różnych długościach (48/56/70cm), ze złączem typu DIN
Łatwa instalacja mikrofonu oraz zabezpieczenie przed nieprawidłowym podłączeniem
Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych dla idealnego dopasowania do wystroju sali konferencyjnej
Możliwość podłączenia max 10 pulpitów przewodniczącego, instalacja w dowolnym miejscu w systemie
Przycisk ”Priority” do przejmowania głosu
Szybki dostęp do trybu przewodniczącego
3 kolorowy wskaźnik trybu pracy: zgłoszeniowy, FIFO oraz przejmowania głosu
Dlaczego warto wybrać produkt – BXB B UFO-6311 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD) ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić BXB B UFO-6311 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD)?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD) B UFO-6311 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko BXB B UFO-6311 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD) ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 100Hz ÷ 16kHz |
| Czułość | ≥ – 50dB |
| THD | < 0.1% |
| Stosunek S/N | ≥ 70dB |
| Zasilanie | z jednostki sterującej |
| Wskaźnik aktywności mikrofonu | 3 kolorowa dioda, świecący czerwony pierścień |
| Połączenie | 1 × RJ45 |
| AGC (Auto Gain Control) | -45 ÷ 0dB |
| Wymiary | 165 × 125 × 45mm |
| Waga | 610g |
| Kolory obudowy | Czarny, srebrny, brązowo-złoty, szampański, srebrno-szary metalik |
| Kolor podstawy | Czarny |
EAN:
Informacje dodatkowe
| Marka | BXB |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „BXB B UFO-6311 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR PA-M4RC – Mikrofon pulpitowy PA, strefowy
769,37 zł
MONACOR PA-6000RC – Mikrofon pulpitowy PA, strefowy
1 433,57 zł
AUDAC MPX88 Mikrofon pagingowy SurfaceTouch™, 8-strefowy
2 142,43 zł
BIAMP – MICPAT-6 Mikrofon przywoławczy
3 050,00 zł
MONACOR ECM-300DT – Mikrofon pulpitowy PA (push-to-talk) z modułem Dante®
3 154,90 zł
ITC Audio – TS-0602A Pulpit Uczestnika
1 217,28 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.