- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
BXB B UFO-2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD)
1 349,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
BXB B UFO-2011
Pulpit przewodniczącego wolnostojący serii UFO
Ciekawy design oraz profesjonalna technologia
W ofercie znajdują się odpowiednie mikrofony na gęsiej szyi, o różnych długościach (48/56/70cm), ze złączem typu DIN
Łatwa instalacja mikrofonu oraz zabezpieczenie przed nieprawidłowym podłączeniem
Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych dla idealnego dopasowania do wystroju sali konferencyjnej
Możliwość podłączenia max 10 pulpitów przewodniczącego, instalacja w dowolnym miejscu w systemie
Przycisk ”Priority” do przejmowania głosu
Szybki dostęp do trybu przewodniczącego
3 kolorowy wskaźnik trybu pracy: zgłoszeniowy, FIFO oraz przejmowania głosu
Dlaczego warto wybrać produkt – BXB B UFO-2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD) ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić BXB B UFO-2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD)?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD) B UFO-2011 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko BXB B UFO-2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD) ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 100Hz ÷ 16kHz |
| Czułość | ≥ – 50dB |
| THD | < 0.1% |
| Stosunek S/N | ≥ 70dB |
| Zasilanie | z jednostki sterującej |
| Wskaźnik aktywności mikrofonu | 3 kolorowa dioda, świecący czerwony pierścień |
| Połączenie | 2 x RJ45 |
| AGC (Auto Gain Control) | -45 ÷ 0dB |
| Wymiary | 165 ×125 ×45mm |
| Waga | 610g |
| Kolory obudowy | czarny, srebrny, brązowo-złoty, szampański, srebrno-szary metalik |
| Kolor podstawy | czarny |
EAN:
Informacje dodatkowe
| Marka | BXB |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „BXB B UFO-2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący (bez głosowania, bez LCD)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Mikrofon pojemnościowy gęsia szyja do wzmacniaczy kościelnych Phantom +48V Długość 65cm
395,00 zł
MONACOR DMG-450 – Mikrofon dynamiczny na gęsiej szyi, 450mm
199,21 zł
Dexon – EMU 45/50 – mikrofon elektretowy na gęsiej szyi
429,00 zł
Ecler MPAGE4 – nabiurkowa stacja z mikrofonem przywoławczym
Zapytaj o cenę
Dexon – PA 300 – mikrofon dynamiczny z wyłącznikiem
599,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.