- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
BXB B FCS-6316 – Pulpit delegata wolnostojący (z głosowaniem, z LCD)
1 899,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
BXB B FCS-6316
Pulpit delegata
Wbudowany 2.5” głośnik HiFi oraz gniazdo dla mikrofonu elektretowego
Pulpit dostarczany bez mikrofonu na gęsiej szyi
W ofercie znajdują się odpowiednie mikrofony na gęsiej szyi, o różnych długościach (48/56/70cm), ze złączem typu DIN
Mikrofony wyposażone w wiatrochron i osłonę przed kurzem
Automatyczne testowanie połączeń mikrofonowych po włączeniu systemu
Mikrofon na gęsiej szyi ze świecącym czerwonym pierścieniem, sygnalizującym aktywność
Wyświetlacz LCD: konfiguracja, numer ID mikrofonu oraz tryb pracy
3 kolorowy wskaźnik trybu pracy: zgłoszeniowy, FIFO oraz przejmowania głosu
Gniazdo RJ45, podłączanie do systemu poprzez rozdzielacz SW-002
Dlaczego warto wybrać produkt – BXB B FCS-6316 – Pulpit delegata wolnostojący (z głosowaniem, z LCD) ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić BXB B FCS-6316 – Pulpit delegata wolnostojący (z głosowaniem, z LCD)?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pulpit delegata wolnostojący (z głosowaniem, z LCD) B FCS-6316 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko BXB B FCS-6316 – Pulpit delegata wolnostojący (z głosowaniem, z LCD) ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 100Hz ÷ 16kHz |
| Czułość | ≥ – 50dB |
| THD | < 0.1% |
| Stosunek S/N | ≥ 70dB |
| Zasilanie | z jednostki sterującej |
| Wbudowany głośnik | Rozmiar 2.5", Moc 0.5W, Max SPL 120dB |
| Wskaźnik aktywności mikrofonu | 3 kolorowa dioda, świecący czerwony pierścień |
| Połączenie | 1 x RJ45 |
| AGC (Auto Gain Control) | -45 ÷ 0dB |
| Gniazdo słuchawkowe | 3.5mm stereo |
| Gniazdo REC | 3.5mm stereo |
| Wymiary | 53.6 × 169.3 × 131.8mm |
| Waga | 990g |
| Materiał podstawy | Stop cynkowo-aluminiowy, mata antypoślizgowa |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
EAN:
Informacje dodatkowe
| Marka | BXB |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „BXB B FCS-6316 – Pulpit delegata wolnostojący (z głosowaniem, z LCD)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AMC Talk D – Mikrofon na gęsiej szyi
204,20 zł
HQM-M6S – Mikrofon pojemnościowy
1 167,27 zł
HQM M6S to 6 strefowe, wysokiej jakości urządzenie stworzone do nadawania komunikatów głosowych w systemach nagłośnienia audio. Cechuje się innowacyjną technologią, niezawodną pracą i wytrzymałą konstrukcją. Stanowi nieodłączny element w systemach radiowęzłowych 100V. Cechuje się szeroką gamą zastosowań takich jak szkoły, hotele, restauracje, kawiarnie, sale konferencyjne, centra sportowe i rekreacyjne.
ITC Audio TS-0627 Pulpit prowadzącego
2 867,65 zł
ITC Audio T-328 Pulpit mikrofonowy 6 strefowy
1 487,25 zł
ITC Audio T-328 – profesjonalny pulpit mikrofonowy 6 strefowy do systemów PA 100V. Mikrofon elektretowy na „gęsiej szyi”, gong zapowiadający komunikaty, priorytet sygnału, przycisk ALARM, regulacja barwy i głośności. Obsługa do 6 stref, współpraca z T-6245, port RS485, kompaktowa obudowa ABS, waga 1 kg 🎤🔊











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.