- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
BXB B EDC 2012 – Pulpit delegata wolnostojący
639,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
BXB B EDC 2012
Wbudowany 2.5” głośnik HiFi oraz gniazdo dla mikrofonu elektretowego (dostarczany bez mikrofonu na gęsiej szyi)
Automatyczne wyciszanie głośnika po włączeniu mikrofonu
W ofercie znajdują się odpowiednie mikrofony na gęsiej szyi, o różnych długościach (56/70cm), ze złączem typu DIN
Możliwość podłączenia max 255 pulpitów delegata w systemie
Mikrofony wyposażone w wiatrochron i osłonę przed kurzem
Automatyczne testowanie połączeń mikrofonowych po włączeniu systemu
Wbudowane regulowane wyjście słuchawkowe oraz wyjście REC
Mikrofon na gęsiej szyi ze świecącym czerwonym pierścieniem, sygnalizującym aktywność
3 kolorowy wskaźnik trybu pracy: zgłoszeniowy, FIFO oraz przejmowania głosu
2 x gniazdo połączeniowe RJ45 we wgłębieniu na spodniej stronie do kaskadowego łączenia pulpitów
Dlaczego warto wybrać produkt – BXB B EDC 2012 – Pulpit delegata wolnostojący ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić BXB B EDC 2012 – Pulpit delegata wolnostojący?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pulpit delegata wolnostojący B EDC 2012 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko BXB B EDC 2012 – Pulpit delegata wolnostojący ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 100Hz ÷ 10kHz |
| Czułość | ≥ – 47dB |
| THD | < 0.15% |
| Stosunek S/N | ≥ 58dB |
| Zasilanie | z jednostki sterującej |
| Wbudowany głośnik | Rozmiar 2.5", Moc 0.5W, Max SPL 120dB |
| Wskaźnik aktywności mikrofonu | 3 kolorowa dioda, świecący czerwony pierścień |
| Połączenie | 2 x gniazdo RJ45 |
| Gniazdo słuchawkowe | 3.5mm stereo |
| Gniazdo REC | 3.5mm stereo |
| Wymiary | 142 × 150 × 65mm |
| Waga | 700g (bez mikrofonu) |
| Materiał podstawy | Stop cynkowo-aluminiowy, mata antypoślizgowa |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
EAN:
Informacje dodatkowe
| Marka | BXB |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „BXB B EDC 2012 – Pulpit delegata wolnostojący” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AMC Talk D – Mikrofon na gęsiej szyi
204,20 zł
Dexon – EMU 45/50 – mikrofon elektretowy na gęsiej szyi
429,00 zł
MONACOR EMG-500P – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi, 480mm
309,96 zł
MONACOR ARM-880RC – Mikrofon pulpitowy, strefowy
1 660,45 zł
HQM-M6S – Mikrofon pojemnościowy
1 167,27 zł
HQM M6S to 6 strefowe, wysokiej jakości urządzenie stworzone do nadawania komunikatów głosowych w systemach nagłośnienia audio. Cechuje się innowacyjną technologią, niezawodną pracą i wytrzymałą konstrukcją. Stanowi nieodłączny element w systemach radiowęzłowych 100V. Cechuje się szeroką gamą zastosowań takich jak szkoły, hotele, restauracje, kawiarnie, sale konferencyjne, centra sportowe i rekreacyjne.
Dexon – MRT 8000A – mikrofon strefowy
1 490,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.