- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
BXB B EDC 2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący
744,00 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
BXB B EDC 2011
Wbudowany 2.5” głośnik HiFi oraz gniazdo dla mikrofonu elektretowego (dostarczany bez mikrofonu na gęsiej szyi)
Automatyczne wyciszanie głośnika po włączeniu mikrofonu
W ofercie znajdują się odpowiednie mikrofony na gęsiej szyi, o różnych długościach (56/70cm), ze złączem typu DIN
Możliwość podłączenia max 10 pulpitów przewodniczącego, instalacja w dowolnym miejscu w systemie
Przycisk ”Priority” do przejmowania głosu
Szybki dostęp do trybu przewodniczącego
Mikrofony wyposażone w wiatrochron i osłonę przed kurzem
Automatyczne testowanie połączeń mikrofonowych po włączeniu systemu
Wbudowane regulowane wyjście słuchawkowe oraz wyjście REC
Mikrofon na gęsiej szyi ze świecącym czerwonym pierścieniem, sygnalizującym aktywność
3 kolorowy wskaźnik trybu pracy: zgłoszeniowy, FIFO oraz przejmowania głosu
2 x gniazdo połączeniowe RJ45 we wgłębieniu na spodniej stronie do kaskadowego łączenia pulpitów
Dlaczego warto wybrać produkt – BXB B EDC 2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić BXB B EDC 2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Pulpit przewodniczącego wolnostojący B EDC 2011 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko BXB B EDC 2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 100Hz ÷ 10kHz |
| Czułość | ≥ – 47dB |
| THD | < 0.15% |
| Zasilanie | z jednostki sterującej |
| Wbudowany głośnik | Rozmiar 2.5", Moc 0.5W, Max SPL 120dB |
| Wskaźnik aktywności mikrofonu | 3 kolorowa dioda, świecący czerwony pierścień |
| Połączenie | 2 × gniazdo RJ45 |
| Stosunek S/N | > 58dB |
| Gniazdo słuchawkowe | 3.5mm stereo |
| Gniazdo REC | 3.5mm stereo |
| Wymiary | 142 × 150 × 65mm |
| Waga | 700g (bez mikrofonu) |
| Materiał podstawy | Stop cynkowo-aluminiowy, mata antypoślizgowa |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
EAN:
Informacje dodatkowe
| Marka | BXB |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „BXB B EDC 2011 – Pulpit przewodniczącego wolnostojący” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
AUDAC PDM200 Mikrofon pagingowy
482,55 zł
Dexon PA 120 – Mikrofon 6-strefowy do JPA 6240 i JPA 6120
1 090,00 zł
JTS ST-850 – Mikrofon pulpitowy z możliwością pracy bezprzewodowej
846,81 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.