- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR ATS-22T – 16-kanaÅ‚owy miniaturowy nadajnik
664,20 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR ATS-22T
16-kanałowy, bezprzewodowy, cyfrowy system transmisji głosu, 863-865MHz
- Odpowiedni jako system dla przewodników i do wszystkich innych aplikacji gdzie sygnał audio lub mowa muszą być przesyłane do jednego lub więcej odbiorników
- Wysoka odporność na zakłócenia, dzięki cyfrowej transmisji sygnału
- Równoczesna praca max 4 nadajników
- Nie wymaga licencji w krajach UE
16-kanałowy miniaturowy nadajnik
do sygnałów mikrofonowych i liniowych audio, z funkcją dwukierunkowej komunikacji.
- W komplecie mikrofon krawatowy oraz smycz
- Współpraca z odbiornikiem ATS-22R, przełącznik do aktywacji dwukierunkowej komunikacji
- Wejście liniowe (gniazdo 3.5mm) na mikrofonie
- Wyświetlacz LCD: kanał i stan baterii
- Przycisk wyciszenia
- Moc nadajnika: ≤10mW (EIRP), zasięg: około 70m
- Zasilanie z wbudowanego akumulatora litowego (3.7V/600mAh)
- Złącze micro USB do ładowania w ładowarkach ATS-12CB, ATS-35CB lub przez zasilacz USB (wyposaż. dodatk.)
- Wymiary: 40 x 80 x 12mm
- Waga: 37g
Nie wymaga licencji w krajach UE.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR ATS-22T – 16-kanaÅ‚owy miniaturowy nadajnik ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR ATS-22T – 16-kanaÅ‚owy miniaturowy nadajnik?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. 16-kanałowy miniaturowy nadajnik ATS-22T to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR ATS-22T – 16-kanaÅ‚owy miniaturowy nadajnik ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Typ urządzenia | 16-kanałowy nadajnik cyfrowy |
| Częstotliwość nośna | 863-865 MHz |
| Pasmo przenoszenia | – |
| KanaÅ‚y wejÅ›ciowe | – |
| THD | – |
| Dynamika | – |
| Stosunek S/N RF | – |
| Czas pracy | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | – |
| Wymiary | – |
| Waga caÅ‚kowita | – |
| Połączenia | – |
| Specyfikacja nadajnika | |
| Moc nadajnika | ≤ 10 mW |
| Zasięg | 70 m |
| Nadajnik, zasilanie | wbudowana bateria akumul. litowa (3.7V/600mAh) |
| Nadajnik, głębokość | 40 mm |
| Nadajnik, wysokość | 80 mm |
| Nadajnik, głębokość | 12 mm |
| Nadajnik, waga | 37 g |
| Nadajnik, złącza | 3.5mm (mic / line in)  micro USB (ładowanie) |
| Specyfikacja odbiornika | – |
| Odbiornik, wyjÅ›cia audio | – |
| Odbiornik, zasilanie | – |
| Odbiornik, szerokość | – |
| Odbiornik, wysokość | – |
| Odbiornik, głębokość | – |
| Odbiornik, waga | – |
| Odbiornik, złącza | – |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754246247
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR ATS-22T – 16-kanaÅ‚owy miniaturowy nadajnik” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR PAB-308/WS – Uniwersalne zestawy gÅ‚oÅ›nikowe, 125WRMS, 8Ω
1 577,43 zł
MONACOR MLC-122/SW – Kabel mikrofonowy „HIGH QUALITY”, 2 x 0.24mm2, 100m
832,24 zł
MONACOR AC-102/SW – Kabel audio, 100m
426,15 zł
POLTON ARS-320 + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia naÅ›ciennego dla powierzchni do 60m2
3 415,00 zł
8x ITC T-704A + MONACOR PA-924 – NagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150 m2
7 502,52 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.